TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki karty sieciowej -> przeglądarki internetowe

Sterowniki karty sieciowej -> przeglądarki internetowe
« dnia: 24 Październik 2009, 17:35:00 »
Witam. Mam dosyć spory problem z zawieszaniem się przeglądarek. Bez względu na to z jakiej korzystam (Firefox, Opera, IE8 ...) Podczas ładowania się każdej strony internetowej przeglądarka się zawiesza na kilka~kilkanaście sekund ( nie da się w nic kliknąć, kręci się to kółko przy kursorze, ekran robi się biały... jak to przy zawieszeniu się programu. Później wszystko jest ok do czasu, aż nie przejde gdzieś dalej...). Dziś zainstalowałem Win 7 pro x64 i od razu po instalacji natknalem się na ten problem. Identyczny wcześniej już miałem na Vista Home Premium x82. Różnica jest taka, że jakimś cudem sobie z tym poradziłem, jednak sam nie do końca pamiętam jak... Począwszy od instalowania najstarszych sterowników i wersji Firefoxa jakoś to zadziałało... Niestety na 7-mce nie mam takiej opcjii. Sterowniki z Visty nie chodzą (tzn. dzialałą ale pojawia się ten błąd). Na początku myślałem, że to tylko wina tego, że były pod 32 bitowa wersje systemu... sciągnąłem te do x64 i niestety też się nie da ich zainstalować (Błąd ... pliku *.exe ~ czy coś w tym stylu). Moja karta sieciowa to :
Marvell Yukon 88E8039Wątpię aby to też była wina Flasha bo dzieje się tak w 95% odwiedzanych stron internetowych. Jest to bardzo uciążliwe więc jeżeli ktokolwiek natkną się na podobny problem lub też wie jak temu zaradzić proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam
jgoluch