TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Asus AH3650 AGP i problem z aero

Asus AH3650 AGP i problem z aero
« dnia: 23 Październik 2009, 21:58:23 »
Witam,
mam problem z poprawnym działaniem aero, zaraz po uruchomieniu na pasku tytułowym, najpierw małych okien typu alerty a później już każdym, pojawiają się rozmazane lub źle poukładane litery(szczególnie kiedy najadę kursorem na przycisk np zamknięcia) a jeszcze później następuje błąd w aero i zamkniecie dwm.exe. W szczegółach problemu napisane jest, że błąd powoduje jeden z plików sterownika. Sprawdzałem już różne sterowniki ati i problem występuje na wszystkich od 9.1 w górę (hotfixy i i normalne), natomiast na 8.x wszystko jest ok ale dwm.exe wykorzystuje taką ilość zasobów procesora, że nie da się normalnie pracować. Karta jest sprawna bo pod windowsem XP wszystko działa poprawnie wliczając aplikacje 3d (np. World of warcraft  ;)) . Może ktoś spotkał sie z podobnym problem bo jak narazie nigdzie w sieci nie znalazłem takiego tematu  :-[ . Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Załączam jeszcze ss takiego popsutego okienka i parametry komputera.



Procesor: AMD Athlon 2500+ 2000 GHz
Płyta głowna: ECS K600-a
1.5 GB RAM DDR
Karta: ASUS AH3650 Silent AGP

« Ostatnia zmiana: 23 Październik 2009, 22:50:04 wysłana przez orphen »

Odp: Asus AH3650 AGP i problem z aero
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Październik 2009, 12:26:08 »
Mam taki sam problem. Też mam tą samą kartę, ten sam procek, pł. gł. asusa na nforce2 i 2GB ramu.

Ta karta graficzna jest jakaś dziwna, jedyne co można zrobić to wyłączyć aero żeby nie było tych zawieszeń.

Odp: Asus AH3650 AGP i problem z aero
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Październik 2009, 14:40:51 »
Posiadam asus 3650pro i chodzi bardzo dobrze. Instalujecie sterowniki agp?

Odp: Asus AH3650 AGP i problem z aero
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Październik 2009, 11:54:35 »
Tak, instaluje hotfixy agp ale problem jest taki sam jak przy tych normalnych. Ostatnio Asus umiescił nowa wersje na swojej stronie do tej karty jednak tez nic się zmieniło oprócz tego, ze wykrywa ja z poziomu instalacji ATI Catalyst. Juz nie wiem czy to wina sprzętu czy sterowników, chociaż skoro wersje 8x zachowują sie inaczej (prawie normalnie) to raczej świadczyło by o winie sterowników. Poza tym dziwi mnie dlaczego gry, które wykorzystują w większym stopniu grafikę działają normalnie a aero nie.  :(

Pozdrawiam

Odp: Asus AH3650 AGP i problem z aero
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Październik 2009, 12:23:34 »
@orphen a tak się przy okazji zapytam, działają ci 3d Marki? Ja próbowałem odpalić 2k1, 2k5, 2k6 i żaden mi nie idzie - zwiecha na planszy tytułowej.