TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Testujesz Windows 7?

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Testujesz Windows 7?
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Styczeń 2009, 14:41:59 »
Przesiądź się na 7000...
I znowu wszystko instalować? Nie... Chyba, że tylko 3 najpotrzebniejsze programy: foobar, firefox i gg. Ale już jest lepiej. Może dolecę do sierpnia czy tam do kiedy tam oni to wydają na b.6956, hehe.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Testujesz Windows 7?
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Styczeń 2009, 16:34:27 »
Nie dolecisz do sierpnia chyba, że na cracku...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Testujesz Windows 7?
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Styczeń 2009, 20:45:10 »
Nie, no z tym sierpniem to może przesadziłem. Niech działa dotąd do kiedy da radę (z crackiem  ;) czy bez).

A nie wiecie mniej więcej co ile czasu MS będzie wydawał nowy build? Jak to się miało w Viście? Często czy raz na np. 2,5-3 miesiące?
« Ostatnia zmiana: 07 Styczeń 2009, 20:56:55 wysłana przez umcs »
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Odp: Testujesz Windows 7?
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Styczeń 2009, 23:15:57 »
Tak na poważnie, na siódemce cały czas do muzyki używam WMP, często słucham muzyki i śmiało stwierdzam, że do tego czasu nie ucięło mi żadnej mp3 ;) Za to łapie on małe przycinki jak przeglądam playliste - prawdopodobnie przez ilość utworów.
Windows Seven Beta7000
E2160 (3,0GHz)
RAM 1GB Kingston
GF 7300GT

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Testujesz Windows 7?
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Styczeń 2009, 18:44:10 »
Ja już nie testuje, dzisiaj o godzinie 15.00 nastąpił zgon W7, nawet się nie uruchomił, umarł we śnie ;)  :P
Teraz testuje Ubuntu8.10, hehe, troszkę podobne z wyglądu do W7. Jak jeszcze bardziej upodobnię to dam screena.  I nie muszę szukać żadnych praktycznie programów (to coś dla mnie, haha).
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Odp: Testujesz Windows 7?
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Styczeń 2009, 20:56:59 »
 Witam ! Testuje windows 7 i było dobrze ale ... no własnie ale - w wersji 32bit miałem winik odczytu dysku na poziomie 4.2 , natomiast jak przeszedłem na wersje 64 bit wynik spadł do 2.0 ... z jakich powodów ? I jak to polepszyć ? 64 bit powinny chodzić szybciej ;p

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Testujesz Windows 7?
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Styczeń 2009, 21:09:53 »
64 bit powinny chodzić szybciej ;p

Skąd masz takie informacje? W środowisku domowym wydajność pomiędzy 32 a 64  bity jest tak mała, że aż niezauważalna.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Testujesz Windows 7?
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Styczeń 2009, 21:25:03 »
Przed chwilą 7 odzyskał swoją pełną sprawność po tym jak opera się zawiesiła, później system a potem - jeb - blue screen. Restart i uruchamia się Vista, nie wykrywa dysku z 7. Myślę sobie dupa. Zaczyna wykrywać dysk z 7 ale domaga się formatu. No to odłączam dysk z Vistą, zostawiam ten z 7. Hmm, też lipa Wkładam płytę z 7 (całe szczęście że nagrałem obraz płyty na bootowalne DVD w swoim czasie...) Wybieram opcję Repair Your System, która totalnie nic mi nie dała bo żadna forma naprawy (do wyboru ze 3 + test pamieci (nie działający) + konsola poleceń) nie chciała się uruchomić (a to czegoś nie wykryto co jest potrzebn do naprawy albo błąd krytyczny w stylu "0x0042131"). No to restart (parę ich było w międzyczasie) ponownie Repair... Automatyczna naprawa.... niemożliwa. No to kolejny restart (teraz w okienku instalacyjnym poważna rozkmina - reapir czy na nowo instalować...), jednak znów naprawa i restart i jest przy bootowaniu uruchom windowsa z siecią / komendami / normalnie. Pomyślałem sobie a zobaczmy jaki hardy ten windows - wybieram normalne uruchomienie systemu. No i zielony pasek z bootloadera Visty (myśl - odłączyłem dysk z Vistą oO) No ale ukazuje się niebieski ekran logowania ;)
I oto jestem ;) I piszę z Opery, jeszcze jeden taki numer i instaluje znów Firefoxa. IE 8 raz śmiga aż miło a raz swawolny jak nic, kusi jednak podgląd zakładek z poziomu paska zadań i szybkim przechodzeniem między nimi... Powinien być ten podgląd zarówno w Operze jak i w FF swoją drogą :)

pozdrawiam - mimo wszystko zadowolony użytkownik 7
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2009, 21:29:41 wysłana przez barthd »
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Testujesz Windows 7?
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Styczeń 2009, 21:27:21 »
Również dołączyłem do grona osób "domowo" i przedterminowo testujących Win 7 build 7000. Jak na razie na lapku HP nx7300 (core duo t2350 32bit, 4gb ram, 120hdd 5200obr/min, gma950 do 224MB) chodzi jak BURZA! Coś niesamowitego. Na prawdę jestem w szoku biorąc pod uwagę, że przez ostatnie kilka dni robiłem chyba 5 podejście do Visty.

1) Zajmuje mniej niż Vista --- może tylko tymczasowo
2) Aero ŚMIGA pięknie.
3) Wszystko wykryte i jak na razie z tego co widzę to działa.
4) Wydaje mi się, że w trybie oszczędnym na baterii pokazuje dłuższy czas pracy (1h15min Vsta vs. 1h 42min Win7).

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Testujesz Windows 7?
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Styczeń 2009, 20:59:18 »
Niech szybciej wypuszczają 7012 bo moje testowanie 6956 się zaraz skończy - komp się zaczyna wieszać i coś nie widocznego zjada mi często około 90% CPU.

Przecież jest 7000  ;D