TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brak Dzwięku POMOCY!

Brak Dzwięku POMOCY!
« dnia: 22 Październik 2009, 22:22:38 »
Witam na poczotku zainstalowania Systemu windows 7 wszystko gralo jak nalezy ale nie mialem 5.1 mimo ustawieniach tego wiec odlaczylem sprzet i chcialem wszystko podlaczyc w stereo gdy podlaczylem juz nie mialem dzwieku, niby sterownika sa zainstalowane muzyka sie odtwarza ale nie mam glosu dalej czytalem szukalem wiem ze google nie gryzie, ale nic na ten temat nie znalazlem, karte muzyczna mam zintegrowana jest to HD realtek Audio plyta glowna to Asus m2n68-la, a głosniki Logitech x530. Prosze o pomoc z gory wielkie dzieki ;) pozdrawiam

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Brak Dzwięku POMOCY!
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik 2009, 14:23:55 »
W ustawieniach szukaj.

Offline jk_34

Odp: Brak Dzwięku POMOCY!
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Październik 2009, 17:19:58 »
U mnie problem jest również z tą samą zintegrowaną kartą muzyczną Realteka... Sterowniki niby najnowsze mam pod win7 z ich strony. Z tym, że dźwięk z wbudowanych głośników komputera jest, ale jak podłącze głośniki (mam Logitech z2300) czy słuchawki to już nie ma :D Niszczy mnie to i moje możliwości.
« Ostatnia zmiana: 24 Październik 2009, 17:21:37 wysłana przez jk_34 »