TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Szukajka (search) - szukanie wg rozszerzenia pliku (i inne filtry)

Offline umcs

  • ***
  • 229
Czy jest możliwość wyszukiwania plików wg ich rozszerzenia na .rar, .mp3 ... oraz innych filtrów tak jak to było w XP? Chodzi mi o to, że np. zaznaczam w szukajce .rar i nie wpisuje nic w nazwie pliku i wyszukuje mi wszystkie .rar

Zobaczyłem właśnie, że rozszerzenie można wpisać ale w wynikach i tak sa pliki zawierające ciąg liter "rar" więc dalej pytam.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Odp: Szukajka (search) - szukanie wg rozszerzenia pliku (i inne filtry)
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2009, 18:09:16 »
a wpisywałeś *.rar ?

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Szukajka (search) - szukanie wg rozszerzenia pliku (i inne filtry)
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń 2009, 18:47:08 »
No ta, gwiazdka zamiast innych znaków (liter), no wyleciało z głowy   ??? :P
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Szukajka (search) - szukanie wg rozszerzenia pliku (i inne filtry)
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Styczeń 2009, 21:15:09 »
Problem rozwiązany.

Zamykam