TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jaki internet?

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Jaki internet?
« Odpowiedź #60 dnia: 16 Czerwiec 2009, 16:05:45 »
Ja osobiście korzystam z internetu plusa (oferta iplus 8gb). Modem obsługuje prędkość do 7,2 megabita/s lecz zazwyczaj prędkość nie przekracza 5 mb/s. Tempo wysyłania też jest przyzwoite, wynosi ok 1 mb/s. Jestem z Bydgoszczy, zasięg mam na full i na stabilność połączenia nie narzekam. Szybkość w pełni mnie zadowala.....gdyby nie ten limit. Internetu innego niż mobilnego nie mam możliwości założyć, gdyż po 1 telefon domowy, albo telewizja niezbyt mnie po drodze interesuje i nie chcę placic tp za samo utrzymanie gniazdka i reszte kosztow. Po 2 tp i inne te spółki kiepsko się tłumaczą brakiem numerów i brakiem miejsc w skrzynkach
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2009, 16:07:26 wysłana przez hubert1 »

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Jaki internet?
« Odpowiedź #61 dnia: 16 Czerwiec 2009, 16:33:10 »
Upc jest w Bydgoszczy, chyba ze mieszkasz gdzies, gdzie jeszcze nie ma.
15 Mb/s masz za 64zl (a bez promocji, czyli jak chcesz sam internet to 90zl)
30 Mb/s masz za 96zl (120zl)
Tanszych i wolniejszych sie nie oplaca.

iplus podobnie jak inny mobilny internet, to w duzych miastach po prostu smiechu warte. Co innego na wsiach i malych miasteczkach, tyle ze w takich miejscach nie da rady laczyc sie przez 3G, tylko przez EDGE i wtedy jest troche ponad 200 Kb/s czyli tez żenada. Wolno sie to u nas rozwija.
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2009, 16:43:22 wysłana przez Madzia »

Odp: Jaki internet?
« Odpowiedź #62 dnia: 16 Czerwiec 2009, 16:57:48 »
Nie wiem o jakiej wsi Ty mówisz, ale ja na balkonie mam gprs i to jest szczyt moim mozliwości :D

Odp: Jaki internet?
« Odpowiedź #63 dnia: 16 Czerwiec 2009, 18:06:47 »
moj to 64 kb/s Wiec sie nie smiac
Grozisz mi?!!!

Odp: Jaki internet?
« Odpowiedź #64 dnia: 18 Czerwiec 2009, 09:15:56 »
Orneta
24 mbps / 24 mbps = 3MB/s
cena 63 pln/mc

 
Tylko tyle wyciagnie moj gowniany modem z kablowki. Mam dostep do całej sieci i mam szybko do wszystkich :)