TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Gdzie polska premiera?

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Październik 2009, 16:39:40 »
Witam,

sklep: http://sklep.windows7.pl/ wysyła na bieżąco, także zapraszam niezdecydowanych.

Pozdrawiam.

Offline Windowsik

  • **
  • 70
  • Microsoft Windows 8
Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Październik 2009, 21:49:31 »
Oto jaką odpowiedź otrzymałem na zapytanie, kiedy wysyłka zamówionego w przedsprzedaży w Vobis systemu Windows 7:

Odpowiedź z Vobis:
W związku z problemami logistycznymi firmy Microsoft nastąpiło opóźnienie w dostawie zamówionych pakietów przedsprzedażowych systemu Windows 7. Pragniemy Państwa najmocniej przeprosić za wynikłe niedogodności. Jednocześnie obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Państwa możliwie jak najszybciej. Będziemy Państwa na bieżąco informować o statusie zamówienia i spodziewanym terminie dostawy.
Do mnie dotarła dzisiaj identyczna odpowiedź.
Problemy logistyczne,ciekawe teraz ile dni potrwają te logistyczne anomalie.
Przeczuwałem że coś będzie nie tak.Miałem zamiar pojechać odebrać system w najbliższą sobotę,a tu trzeba widzę uzbroić się w cierpliwość.
System operacyjny:
Microsoft Windows 8 Release Preview
Wersja 6.2.8400 64-bitowy

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Październik 2009, 00:24:04 »
Cytuj
Wszystkich, którzy czekają na najnowszy system operacyjny Microsoftu, czeka przykra niespodzianka. W Polsce system najprawdopodobniej jednak nie zadebiutuje 22 października.
Ludzie, którzy mają nadzieję zaktualizować swoje Windowsy do „siódemki” najprawdopodobniej będą musieli poczekać nieco dłużej.  Data premiery
, wyznaczona na najbliższy czwartek, najprawdopodobniej ulegnie przesunięciu. Microsoft zapewnia, że system będzie dostępny na pewno przed 11 listopada. Powodów opóźnienia nie podano.

Offline Windowsik

  • **
  • 70
  • Microsoft Windows 8
Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Październik 2009, 10:49:18 »
Coraz lepiej.
Z tego jednak co czytałem na forum,system zakupiony w sklepie internetowym windows7.pl jest rozsyłany na bieżąco.
Więc chyba jednak nie ma opóźnienia co do premiery w Polsce.No może poza sklepem Vobis ech :(
System operacyjny:
Microsoft Windows 8 Release Preview
Wersja 6.2.8400 64-bitowy

Offline topiq

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Październik 2009, 10:54:13 »
Też mi się wydaje, że chodzi tylko o przedpremierowe wersje BOX z Vobisu. Problemy logistyczne... kurde skąd ja to znam... A już wiem... też mamy kiepskich logistyków i opóźnienia 2-3 tygodniowe  ;D Może by tak zatrudniać logistyków po odpowiednich szkołach a nie znajomościach ;) Czekamy na maila od Vobisu.

Ed.1 A tak w ogóle to już gdzieś sprzedają Win 7 w sklepach komputerowych czy też marketach typu Media-Markt, Saturn, itp? Bo póki co cisza.. nawet w prasie internetowej wzmianki. Jakiś pierwszy posiadacz forumowicz, foteczki, takie tam ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2009, 10:59:14 wysłana przez topiq »