TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 vs Neostrada

Offline jk_34

Windows 7 vs Neostrada
« dnia: 20 Październik 2009, 14:22:17 »
 Witam!
Zainstalowałem sobie na moim notebooku Windows 7. Wszystko już jakoś udało mi się ogarnąć, lecz mam problem z internetem (teraz jestem na Viscie na tym samym kompie - systemy ją na oddzielnych partycjach).

Instalacja Neostrady... Nie działają sterowniki pod adapter SAGEM XG-762N... Wkładam płytę- klikam, że mam już prawidłowo skonfigurowanego livebox'a, instalują się jakieś pliki i w momencie podłączenia adaptera do USB instalator przerywa i czeka aż go podłącze.
Ale tu się zaczyna problem, bo nie mogą się zainstalować sterowniki... I dlatego instalator nie wykrywa podłączonego adaptera, więc instalacja nie kończy się i internetu na Windows 7 ni ma... Sad

Proszę o pomoc, bo już nie mogę się doczekać pożegnania z Vistą... Big Grin
Windows 7 Ultimate (x86 32-bit) i Windows Vista Home Premium (x86 32-bit)
Obie wersje RTM
Intel Core 2 Duo T5250 1.5GHz
VIA VN896CE + VT8237A
2GB DDR2
BIOS One 8Mb SPI Flash ROM

Odp: Windows 7 vs Neostrada
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Październik 2009, 15:13:35 »
Sciagnij paczke ze strony tp.pl wypakuj do folderu nastepnie w menedzerze urzadzen wskaz lokalizacje folderu jako domyslna dla instalacji spokojnie stery od visty dzialaja na windows 7 ;)Tu masz stery http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358213/XG762N_366810973.zip
« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2009, 15:17:14 wysłana przez michalus »

Offline jk_34

Odp: Windows 7 vs Neostrada
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Październik 2009, 18:17:11 »
Dzięki wielkie! Zrobiłem tak jak napisałeś i wszystko jest już jak należy! Jesteś wielki!

Odp: Windows 7 vs Neostrada
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Październik 2009, 16:44:33 »
A jak zrobić, żeby internet łączył się automatycznie po włączeniu w7 i żeby nie trwało to tak długo ?