TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem ze sciaganiem plików (info 100% a na dysku jest go mniej)

Problem ze sciaganiem plików (info 100% a na dysku jest go mniej)
« dnia: 17 Październik 2009, 16:38:00 »
Witam

Od niedawna używam Windows 7 Ultimate x64 RTM i mam problem ze ściąganiem plików z internetu.
Bardzo często "nie dociąga" pliku do końca. nawet malutkich (3MB) Pokazuje 100% a pliku na dysku jest ledwie połowę, czasem więcej. Zdarza się, że bez problemu ściągnie cały. Sprawdzane na Internet Explorerze i Operze.
Ściągając instalator Firefox3.5 dzieje się to za każdym razem, ściągając pliki z Gmaila też. Jak ściągałem sterowniki z Avermedia to nie było tego problemu (około 50MB).
Instalacja Windowsa świeża, kilkudniowa, zainstalowane wszystkie sterowniki. Zainstalowałem też paczkę z aktualizacjami Offline Updates Pack 7600.20510.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

Pozdrawiam
antichoice
« Ostatnia zmiana: 17 Październik 2009, 16:50:35 wysłana przez antichoice »