TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Skad wziąść serial do W7?

ziebal

Odp: Skad wziąść serial do W7?
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Styczeń 2009, 18:49:39 »
Jeżeli google nic nie mówią to raczej to jest wymyślony serial. ;)
Niekoniecznie - wpisałem swój aktualny Windowsa XP i znalazłem jedynie siedem wyników

<Tryb Ironi>
Patrz jaki numer, jak ja wpisuje swój to nie mam żadnego :P
</Tryb Ironi>
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2009, 18:58:39 wysłana przez ziebal »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Skad wziąść serial do W7?
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Styczeń 2009, 18:54:49 »
Niekoniecznie - wpisałem swój aktualny Windowsa XP i znalazłem jedynie siedem wyników, a że W7 nie jest zbyt popularny, to w Google mogłoby go wcale nie być.

Wiesz, że nie za bardzo lubimy piratów?
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Skad wziąść serial do W7?
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Styczeń 2009, 19:11:41 »
Niekoniecznie - wpisałem swój aktualny Windowsa XP i znalazłem jedynie siedem wyników, a że W7 nie jest zbyt popularny, to w Google mogłoby go wcale nie być.

Wiesz, że nie za bardzo lubimy piratów?
Więc samo wpisanie swojego cd-keya do Google'a oznacza, że jest się piratem? Nie no, w takim bądź razie gratuluję...

ziebal

Odp: Skad wziąść serial do W7?
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Styczeń 2009, 19:15:26 »
Niekoniecznie - wpisałem swój aktualny Windowsa XP i znalazłem jedynie siedem wyników, a że W7 nie jest zbyt popularny, to w Google mogłoby go wcale nie być.

Wiesz, że nie za bardzo lubimy piratów?
Więc samo wpisanie swojego cd-keya do Google'a oznacza, że jest się piratem? Nie no, w takim bądź razie gratuluję...

No jakby nie patrzeć klucza się nie publikuje, a jeśli google go znajduje, to znaczy że coś z nim jest nie tak...

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Skad wziąść serial do W7?
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Styczeń 2009, 19:16:03 »
Więc samo wpisanie swojego cd-keya do Google'a oznacza, że jest się piratem? Nie no, w takim bądź razie gratuluję...

No proszę pana a jak się nazywa nielegalne kopiowanie i używanie nielegalnych keyów? Czyżby nie piractwo? A raczej nie sądze, że udostępniłeś całemu światu key do swojej wersji XP. A w końcu jeżeli ci wyskakuje 7 wyników to na pewno użyłeś jakiegoś spiraconego... Koleś nie jestem debilem i wiem co czytam. :P
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Skad wziąść serial do W7?
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Styczeń 2009, 19:21:08 »
Ech, nie mam ochoty kłócić się tu z mądrzejszymi, oczywiście w pełni legalnymi użytkownikami W7, którzy nie potrafią zrozumieć, że ktoś inny mógł udostępnić ten cd-key przede mną, a ja s*am na to czy on jest w Sieci czy nie do momentu, gdy utracę dostęp do Windows Update lub stracę możliwość instalowania kolejnych SP (a, że SP3 jest ostatnim, którego w dodatku posiadam, rzecz jasna wg was na nielegalnym Windowsie, to prędko się tego nie spodziewam) wystarczy telefon do oddziału Microsoftu z prośbą o wydanie nowego seriala. Microsoft już nie raz, nie dwa blokował kolejne cd-keye choćby przy okazji wydania pakietów SP, jednak nie jest to żadną przeszkodą dla legalnego użytkownika, który dokonał aktywacji systemu...

Tja, tym razem też pewnie mnie zjedziecie, ale widzę, że wielu jest tutaj, którzy pozjadali rozumy.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Skad wziąść serial do W7?
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Styczeń 2009, 19:44:21 »
Dobra, dobra sam się key nie udostępnil, używasz wielorazowego keya więc jesteś piratem i nikt nic nie robi sobie z tego oprócz powiadomienia ciebie, ale ty oczywiście jeszcze udowadniasz, że jesteś legalno. O tak! A co do legalności w7. Jesteśmy legalnymi użytkownikami, ponieważ nikt nie zabramnia uzywania systemu przez pierwsze 30 dni bez keya. Tyle ode mnie.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Skad wziąść serial do W7?
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Styczeń 2009, 18:53:49 »
Nawet Viste bez keya przez 30 dni można używać ;p Skoro nikomu nie dawałeś klucza to zakładamy że Nomy go wykradły .... Z innej strony może pracujesz w korporacji jakiejś lub masz windowsa z innej organizacji posiadającej klucz zbiorowy i sie tutaj niepotrzebnie denerwujesz ? A może padłeś ofiarą oszustwa i ktoś sprzedał ci pirata doskonale i perfekcyjnie podrobionego ? Na chłopski rozum jak nikomu nie powiesz że masz kozę to jak nikt jej nie zobaczy to nie rozgada całej wsi ;p Pomyśl nad tym a nie sie gorączkujesz i bluzgasz nieładnie .