TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 Upgrade Advisor Beta

Windows 7 Upgrade Advisor Beta
« dnia: 14 Październik 2009, 21:15:03 »
Witam, mam zamiar niedługo zainstalować Windows 7, jednak napotkałem dosyć duży problem a mianowicie testowałem komputer programem Windows 7 Upgrade Advisor Beta i wykazał że może być problem z dowoma urządzeniami na windowsie 7, do jednego urządzenia znalazłem sterowinki pod windows 7 ale do drugiego juz nie, a dokladnie motorola surfboard SB5101E. Przed instalacja musze być pewny że będe mógł w jakiś sposób zainstalować ten modem ponieważ gdy coś nie będzie działać a będe miał już win 7 to nie bede mógł poszukać rozwiązania w internecie. (modem potrzebny do połączenia). Tak więc pytam czy może ktoś ma taki moded zainstalowany na Win 7 albo jest pewny że sposób z uruchomieniem w trybie zgodności win vista lub xp zadziała.

Odp: Windows 7 Upgrade Advisor Beta
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2009, 21:18:04 »
Czytalem gdzies w necie ze spokojnie modem dziala na sterach od visty ;)