TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z Counter Strike 1.6 [STEAM]

Problem z Counter Strike 1.6 [STEAM]
« dnia: 12 Październik 2009, 15:21:39 »
Witam, otóz mam zainstalowany system windows 7 RTM build 7600 PL, i gdy gram w cs-a co jakieś 10 sekund ping mi wzrasta do 150, a normalnie mam 20-40. Poprzednio miałem zainstalowaną wersję RC1 7100 i na nim też był taki sam problem, mogę dodać ze na XP-eku nie mam wogóle takiego problemu i wszystko działa świetnie. Próbowałem się bawić w ustawianie configa pod mojego nata ale to nic nie dawało. Więc proszę was o pomoc, może jest włączona w systemie jakaś usługa i tak mi ten ping skacze. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

mati xl

Odp: Problem z Counter Strike 1.6 [STEAM]
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Październik 2009, 12:22:36 »
Chyba masz włączone indeksowanie ;) Też gram w cs tylko ,że source i ładnie śmiga. Ja jak oglądałem film i po 15 minutach strasznie lagował się na allplayerze wyłączałem indeksowanie wejdź w panel sterowania i wyszukaj indeksowanie i odznacz dyski lub wyłącz na 15 min indeksowanie .
Napisz jeśli zadziała

Odp: Problem z Counter Strike 1.6 [STEAM]
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Grudzień 2009, 16:04:08 »
Mam ten sam problem... Pisałem nawet do mojego providera ale sprawdził i poprawił łącze teraz na XPku mam ping 10-20 (nie wiem jak to zrobił ale taki jest rzeczywisty) a na 7 64bit RTM nie spada poniżej 100... A jak dam fps ponad 100 to w ogóle jest rzędu 500. Nic się z tym nie da zrobić? :/

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: Problem z Counter Strike 1.6 [STEAM]
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Grudzień 2009, 16:13:35 »
spróbuj tego poradnika, podobno niektórym osobom pomogło, które mają gigabitowe łącza: http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,4033.0.html