TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Fallout3

firefighter1

Fallout3
« dnia: 12 Październik 2009, 11:05:21 »
-Wszystko oczywiście oryginały legal-
Chciałe zainstalowć F3 i po włożeniu płyty czerwona tabletka. Ręcznie uruchomiłem setup i instalacja przebiegła pomyślnie. Jednak przy próbie startu tabletka, a przy próbie wgrania patcha brak zainstalowanego programu. To tyle wstępu jeszcze na poważnie przy tym nie grzebałem ale dam później szczegółowe info. System win7prox64 RTM. Sprawdze jeszcze na x86.

z działających obecnie na x64 mam Empire TW, NFS Shift, GTA IV,

Sprawdziłem F3 na x86 odpala bez kłopotu a w x64 wyskakuje "włóż właściwy dysk do napendu CD/DVD"
NIe mam wirtualnych napendów ani AnyDVD

po sprawdzeniu:
1. to nie wina napędu i nie ma znaczenia sata czt ata
2. wina to safedisc w polskiej wersji, w zagranicznych jest securom i jest wsparcie
3. zainsataloanie dla jednego (tylko dla mnie) użytkownika powoduje brak dostępu do gry i bak wpisów w uniinstall
4. instalacja "dla każdego" powoduje, że system widzi grę i można wgrywać patche
5. aby uruchomić trzeba do oryginalnej! gry wgrać cracka no CD/DVD!
6. Cenega nic na to nie poradzi bo win7 jeszcze nie ma i nie jest wspierany
7. Wszystko dotyczy x64, na x86 jest ok!
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2009, 11:17:50 wysłana przez firefighter1 »

Odp: Fallout3
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Październik 2009, 13:26:54 »
Mnie działa bez problemu. Także mam oryginał, i powiem szczerze że nie ma sensu czekać na rozwiazanie cenegi. Mają poprostu skaszanione coś w pliku fallout3.exe, tym bardziej że patch do polskiej wersji jest tylko  1.1.0.35 czy jakoś tak, a inni mogą już spokojnie instalować 1.7 Ja zrobiłem tak:

1. Zainstalowałem od nowa podstawową wersję gry Fallout 3 (wybrałem opcje polskich napisów)
2. http://rs245.rapidshare.com/files/204842282/fallout3_uk_exe_11035.rar - z tego adresu pobierasz oryginalne pliki exe do Fallouta, są z wersji UK (podmieniasz pliki które wgrywają Ci się z płytki cenegi)
3. Ściągasz i instalujesz patch 1.7 UK do Fallouta.
4. Po instalacji gra powinna się sama uruchomić. Nie ma problemu z polskim językiem, save-ami, itp. Gra się rzadziej wywala (co jednak się jej zdarza) 

Testowane na Win7 RTM+PL 32x
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec 2023, 14:02:42 wysłana przez Mirahz »

Odp: Fallout3
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Październik 2009, 14:47:40 »
Polska edycja F3 to jedno wielkie "G"! Dystrybutor (cenega) wprowadził inne zabezpieczenia niż w wersji US/UK (to samo zrobili w Mass Efect i są te same problemy) co powoduje ogromną liczbę problemów: od nie działania na W7, przez niedziałanie połowy najlepszych modów, po niemożliwość zainstalowania jakichkolwiek dodatków.
Wraz z wieloma innymi wkr. osobami zamierzam kupić angielską wersją GOTY.

Odp: Fallout3
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Październik 2009, 16:51:24 »
Jest dokładnie tak jak mówisz.