TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

windows 7 widzi Asusa jako Acera

windows 7 widzi Asusa jako Acera
« dnia: 11 Październik 2009, 11:34:35 »
Witam,
zainstalowałem wczoraj Windows 7 64bit na nowym laptopie Asus K50ij, kiedy wchodzę we właściwości komputera Winda pokazuje producenta jakoś Acer wraz z jego logo. Natomiast komponenty rozpoznaje prawidłowo.
Jak to zmienić? dlaczego tak jest?
pozdrawiam

Odp: windows 7 widzi Asusa jako Acera
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Październik 2009, 11:42:54 »
Aktywowales system?.Jesli tak to czym?Sciagnij na przyklad windows 7 toolkit 1.5 potem zaptaszkuj remowe oem branding nastepnie w pozycji manufacturer wybiesz asus i zaptaszkuj 64 bity

Odp: windows 7 widzi Asusa jako Acera
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Październik 2009, 12:18:12 »
mam Win7 RTM 7600 64bit jego tez trzeba aktywowac?

Odp: windows 7 widzi Asusa jako Acera
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Październik 2009, 12:20:50 »
Pewnie ze tak :),inaczej we wlasciwosciach systemu na samym dole masz odliczany czas do aktywacji.A jak aktywujesz to bedzie napis system windows zostal aktywowany

Odp: windows 7 widzi Asusa jako Acera
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Październik 2009, 12:30:25 »
hmm ja tez system amm aktywowany, domyslnie wpisany klucz licencyjny i nic nie odlicza. czy jak zrobie to za pomoca tego programu to zeby pokazywalo asusa to nie zrobi sie syf?

Odp: windows 7 widzi Asusa jako Acera
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Październik 2009, 12:37:44 »
Nie poniewaz usuwasz tylko pliki OEM branding i logo producenta i zmieniasz na inne a plikow odpowiedzialnych za aktywacje nie ruszasz(sam tak robilem).Aby sie upewnic ze masz system trwale aktywowany wpisz slmgr.vbs -dlv w okienko wyszukaj pliki i programy potem enter a nastepnie slmgr.vbs -xpr (powinno wyskoczyc komputer zostal trwale aktywowany)

Odp: windows 7 widzi Asusa jako Acera
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Październik 2009, 12:59:59 »
wielkie dzieki :) wszystko dziala ;D
pozdrawiam!