TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem...

Problem...
« dnia: 10 Październik 2009, 23:58:58 »
Witam. Chciałbym prosić o pomoc, gdyż mam problem z najnowszym dziełem firmy Microsoft. Kiedy próbuj włączyć instalator, niektórych programów wyskakuje mi komunikat: "Wersja tego pliku jest niezgodna z wersją, używanego systemu Windows. Sprawdź w informacjach dotyczących systemu na tym komputerze jaka wersja program jest potrzebna (x86 - 32-bitowa czy x64 - 64-bitowa), a następnie skontaktuj się z wydawcą oprogramowania". Próbowałem już z trybem zgodności (te pliki są na pewno 32-bitowe, zatem nie mówcie mi, żebym sprawdził, czy nie używam 16-bitowego). Chciałem też oznajmić, że nie da rady zmienić Windowsa na wersję 32-bitową, gdyż posiadam obecnie 6 giga ram i bez sensu byłoby używanie tylko połowy z tego... Prosiłbym o jak najszybszą i skuteczną pomoc, z góry dziękuję.

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Problem...
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Październik 2009, 14:45:38 »
Również mam Windows 7 64-bitowy i klika razy widziałem ten komunikat. Dotyczy to niektórych programów 32-bitowych, które pomimo WOW nie chcą działać w systemie 64-bitowym. Ale zwykle udawało mi się odnaleźć wersje 64-bitowe tych programów, więc problem znikał.