TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

xp mode

xp mode
« dnia: 10 Październik 2009, 17:10:23 »
Odpaliłem virtual pc i xp mode pod win7
Poszło bez problemu jednakże dalej już nie jest tak wesoło ;(

nie potrafię zainstalować sterowników do nvidi/geforce oraz do sb live
wygląda to tak jakby się nie dało instalować sterowników innych niż tych wbudowanych w winxp

a sterowniki potrzebuje zainstalować by móc zmienić wyświetlanie obrazu na dwa monitory w trybie klonowania,
jak narazie to nie mogę wejść w opcje zaawansowane grafiki, nawet nie umie wybrać 32-bit koloru, jest tylko 16bit

używa ktoś ten xp mode??

Offline yagi

Odp: xp mode
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Październik 2009, 18:02:20 »
Wg mnie nie zrobisz tego w XP mode. Z tego co wiem to on emuluje zintegrowana karte graficzna. Podobnie z karta dzwiekowa.
303 Power!

Odp: xp mode
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Październik 2009, 19:19:09 »
hmmm.... ciekawa teoria, właśnie w urządzeniach mam kartę sb 16bit - wiec całkiem możliwe że to emulacja

może ma ktoś jakiś pomysł na to

Odp: xp mode
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Październik 2009, 19:39:00 »
Nie ma pomyslu tylko 16 bit tak jak piszesz bo to emulacja.A czy naprawde potrzebny Ci jest ten XP mode?

Odp: xp mode
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Październik 2009, 19:51:55 »
no myslałem że dzięki niemu będę mógł zostać tylko przy win7, bo winxp potrzebuje tylko dla sblive i wyjścia spdif gdy oglądam filmy z dzwiękiem cyfrowym który przesyłam do amplitunera