TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

nieznane urządzenie w menadżerze urządzeń

nieznane urządzenie w menadżerze urządzeń
« dnia: 05 Październik 2009, 22:11:27 »
Witam!

Mam taki problem że mam jakieś nieznane urządzenie i nie wiem jak sprawdzić co to jest. Mój komputer to laptop Acer Aspire 6935G. Na stronie producenta są tylko sterowniki do Visty. Ale niektóre działają też na siódemce. Jak mogę sprawdzić co to za urządzenie?

Odp: nieznane urządzenie w menadżerze urządzeń
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Październik 2009, 22:21:26 »
Np w Everescie.Probowales wyszukac sterownik dla tego urzadzenia w wu?.Zrob zrzut z menedzera urzadzen

Odp: nieznane urządzenie w menadżerze urządzeń
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Październik 2009, 16:29:11 »
ja mam ten sam problem. Mam laptopa HP Compaq v6700 i w menadżerze sprzętu mam urządzenia nieznane ( w tym jest chyba 5 pozycji). Nie da się pobrać żadnych sterów do tego przy czym ręcznie z wiadomych względów zainstalować ich tez się nie da ;)
To co mi nie działa w laptopie to mikrofon i belka do zwiększania i zmniejszania siły głosu. Nie wiem teraz co z tym zrobić bo tak naprawdę ni9e mam pojęcia czy te nieznane urządzenia to własnie to i jakich sterowników powinnam szukać.

Odp: nieznane urządzenie w menadżerze urządzeń
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Październik 2009, 19:22:50 »
W tym Acerze to najprawdopodobniej chodzi o czytnik linii papilarnych. Miałem ten sam problem. Zainstaluj sterowniki od Visty, u mnie zadziałały.
« Ostatnia zmiana: 12 Październik 2009, 19:25:11 wysłana przez prezes333 »