TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

czy ktoś może potwierdzic działanie cs'a?

Offline st

czy ktoś może potwierdzic działanie cs'a?
« dnia: 05 Październik 2009, 12:54:08 »
są dwa temat o problemach z CS'em, a czy ktoś może potwierdzić, że CS chodzi na Win7?

Odp: czy ktoś może potwierdzic działanie cs'a?
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Październik 2009, 23:09:36 »
Jeśli chodzi o Source to hula :D

Offline B4rt

Odp: czy ktoś może potwierdzic działanie cs'a?
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Październik 2009, 13:35:18 »
Ehh no kolejny temat z pytaniem czy gra działa  :'( Kolego zaraz po wejściu w dział Gry komputerowe 1 temat jest o działających i niedziałających grach

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1468.0.html

wszystko jest tam napisane.

Odp: czy ktoś może potwierdzic działanie cs'a?
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Październik 2009, 17:33:14 »
Win 7 64bit CS CZero działa bez problemowo.

mati xl

Odp: czy ktoś może potwierdzic działanie cs'a?
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Listopad 2009, 16:16:20 »
A 1.6 chyba też działa jak CS zero działa . Mi nawet IcyTower chodzi hehe

Odp: czy ktoś może potwierdzic działanie cs'a?
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Listopad 2009, 14:52:53 »
ja mam steam i cs 1.6 , trackmania i source dziala bez problemu

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: czy ktoś może potwierdzic działanie cs'a?
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Listopad 2009, 22:42:15 »
po raz *miljardny* rzeknę iż wszelakie CS'y (w tym 2D) działają bardzo dobrze na Windows 7. Dziękuje.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: czy ktoś może potwierdzic działanie cs'a?
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Listopad 2009, 20:39:44 »
problemy z CS'em 1.6 są przy najnowszych sterownikach kart Radeon przy pierwszych sterach pod W7 nie ma problemów a najlepiej sprawdzić to, czy w sterach jest obsługa openGL (w Centrum informacji w przed ostatniej rubryce która się nazywa openGL -wersja powinieneś mieć jakiś numerek, podałem jak to sprawdzić w radeonach przy innych kartach, nie znam sposobu)
Nie istnieją niebiosa pełne chwały i piekło, w którym smażą
się grzesznicy. Tu i teraz jest dzień naszej męki! Tu i teraz -
dzień naszej radości! Tu i teraz - nasza szansa. Wybierz
więc dzień, tę godzinę!

Odp: czy ktoś może potwierdzic działanie cs'a?
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Grudzień 2009, 12:55:06 »
Ja w Windowsie 64 bit mam CS:Source i dizała, tylk oczasem jak sie łącze z serwerm to po wejsciu na niego gra sie odrazu zawiesze na menu powitalnym. I musze nacisnąć CTRL ALT DEL i wyłączyć cs w menadzerze zadan i wyłączyc STEAM włączyc raz jeszcze i wtedy uruchomic. To tak na przmeian sie uruchamia czasem odrazu bez problemu. Jeszcze po zakonczeniu mapy i po wczytaniu nowej czasem sie gra zawiesza :(