TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ASUS K50IN i geforce g102m

ASUS K50IN i geforce g102m
« dnia: 18 Październik 2009, 23:04:43 »
Witam. Przeglądałem tutejsze wątki i nie znalazłem nic konkretnego na temat mojego problemu. Mianowicie zakupiłem sobie nowego laptopa ASUS K50IN z kartą graficzną geforce g102m i zainstlowałem system Windows 7 i niby wszystko spoko ale po nie długim użytkowaniu laptop zaczął łapać zawiechy, po czym trzeba było restartować kompa bo inaczej nie szedł dalej, później zorientowałem się że jest to wina karty graficznej że gdy ją wyłączam te zawieszenia już się nie pojawiają, ale przez to niektóre programy nie działają.
Prosze ludzie pomóżcie mi! Instalowałem najnowsze sterowniki ze stron nvidii a także asusa ale lipa:(

Offline Bartos

  • ***
  • 148
Odp: ASUS K50IN i geforce g102m
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Październik 2009, 10:15:06 »
zainstaluj sterowniki dedykowane dla Visty
Windows MX RGB......Windows 7HP x64