TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

sprzęt a windows 7

sprzęt a windows 7
« dnia: 18 Październik 2009, 12:29:02 »
Witam, odrazu przejde do rzeczy, złożyłem ten temat tutaj, bo wydawało mi się, że jest to odpowiedni dział ( jeśli nie, proszę o przeniesienie).

Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna windows 7 w wersji x32 ULTIMATE. Znajomi mi go polecają, i mówią, że czas wkońcu zostawić poczciwego xpeka. Waham się jednak, bo jest to dość spory wydatek, a nie chcę rozczarowania. Dlatego kieruję pytanie do was, co jesteście użytkownikami tego systemu od dawna...

mój sprzęt: amd athlon 3000+ x64, 4x 512mb kingston ddr, nvidia geforce 6800GS 256mb/256bit, Seagate 320GB SATA, Gigabyte nforce 4sli i zasilacz mustang 450W.

Długo korzystam z xp, znam wymagania windows 7, i teorytycznie mój sprzęt je spełnia... ale nie jestem pewnien co do użytkowania go, czyli : gry, internet, multimedia.
- Czy gra działająca na windows xp płynnie, będzie działać tak samo płynnie na windows 7 ? Głównie chodzi mi o to, że windows 7 jest o wiele bardziej wymagający od xp i pewnie używa o wiele bardziej podzespołów do prawidłowej pracy systemu...
- Jak jest z sterownikami ? słyszałem, że siódemka tak jak vista sama instaluje potrzebne sterowniki do płyty głównej/grafiki. O inne podzespoły sie nie martwie, bo znajde ich odpowiedniki na windows 7.


pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.