TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Backup programów

Offline umcs

  • ***
  • 229
Backup programów
« dnia: 03 Styczeń 2009, 18:20:31 »
Mam takie pytanie, czy da się zrobić backup programów tak, żeby po nowej instalacji systemu przywrócić je i działały "jak nowe". I jaki jest w miarę nie zawodny program do tego służący? Czytałem, że Norton Ghost, ale nie mogę znaleźć w nim opcji wybierania danych do kopii (w tym wypadku Program Files).
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Backup programów
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń 2009, 19:14:23 »
nie bardzo szczerze mowiac. mozna robic backupy ustawien programow itd. ale o pragramie ktory przywraca wszystkie poprzednio zainstalowane programy nie slyszalem, i szczerze mowiac troche watpie zeby taki wogole istnial. Jak ktos zna taki soft to niech mnie poprawi.

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Backup programów
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Styczeń 2009, 19:18:39 »
Ja też nie jestem pewien czy taki istnieje ale mam nadzieję :)
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Backup programów
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Styczeń 2009, 19:29:16 »
Najlepszym sposobem jest kopia ustawień z programu i zainstlaowanie programu.

Jeżeli ktoś ma zna program do robienia kopii zapasowych to proszę o kontakt na pw to odtworzę temat.

Zamykam