TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

cod 4 multi na win7 nie chula

cod 4 multi na win7 nie chula
« dnia: 04 Październik 2009, 12:50:01 »
no wiec uprzedzaliście mnie ze będzie hulał na win7 a tu niestety się nie uruchamia tak samo miałem na viscie  próbowałem przez zgodność i z uprawnieniami administratora i niestety nie działa daje screen może wy coś wykombinujecie

Odp: cod 4 multi na win7 nie chula
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Październik 2009, 13:37:30 »
Pewnie crack pisany jest pod XP.
Kup oryginalną grę a nie piracisz.

Może to pomoże DX9 zainstalowany?
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/biblioteki/DirectX.html
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2010, 17:00:34 wysłana przez Mirahz »

Odp: cod 4 multi na win7 nie chula
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Październik 2009, 14:00:46 »
stary czy słyszałeś kiedykolwiek o cracku do multi ??

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: cod 4 multi na win7 nie chula
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Październik 2009, 14:19:11 »
A nie masz aby wersji rip? xd albo jakiejś modyfikowanej wersji? bo ja może i mam pirata ale chodzi bez problemu, single i multi również. Na początek radzę ci pobrać i zainstalować najpierw patcha 1.6, a potem 1.7. Oczywiście oba aplikujesz na czystą grę.

Odp: cod 4 multi na win7 nie chula
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Październik 2009, 17:42:04 »
nie mam żadnej wersji rip na xp normalnie muciłem w to na visie miałem appcrash a na 7 wychodzi ze aplikacja została zamknięta a te patchy myślę ze i tak nie pomogą bo już. kiedyś ktoś mi podpowiadał na viscie żeby tak zrobić i nic nie podziałało

Odp: cod 4 multi na win7 nie chula
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Październik 2009, 18:59:14 »
dobra poradziłem sobie z amerykanskiego forum Przejdź do Panel sterowania, dźwięk, nagranie tab.  Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Pokaż środku niepełnosprawnych połączeń. You should see an option labeled "Stereo Mix". Zwróćcie uwagę opcję o nazwie "Stereo Mix". If it's disabled, enable it.. Jeśli jest włączona, należy ją wyłączyć