TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problemy z dyskiem.

Problemy z dyskiem.
« dnia: 02 Październik 2009, 17:12:52 »
Witam,

Kilka dni temu wysypał mi się cały dysk, dysk pokazywał bez partycji i jako niesformatowany. Ruszyłem parę programów do odzyskiwania, i dwie partycje przywróciłem do stanu początkowego.
Po rekonstrukcji tablic partycji, wszystko działało ok. Przesiadka na win7 x64 z xp w tej chwili, spowodowała że po zaistalowaniu systemu partycja druga jest niewidoczna. Przy instalacji systemu, (komputer dość długo skanował dyskk i kopiował same pliki) jednak przy wyborze partycji do zainstalowania systemu pokazał prawidłowo drugą partycję.
Teraz nie wiem jakim programem odzyskać druga partycję, mam tam dane którę siedzą już kilka lat. Możliwe że coś pokręciłem przy próbie odzyskiwania partycji za pierwszym razem. Proszę o pomoc.

pozdrawiam