TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]

Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Marzec 2008, 00:11:58 »
Działa i tak lepiej niż IE7 beta 1, ja w ósemce czekam na prosty menadżer pobierania plików. Zawiodłem się kiedy w tej becie zobaczyłem okno pobierania znane z IE 6 i 7 :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Marzec 2008, 09:02:09 »
Proponuję korzystać z Firefox`a. Ma fajny, prosty menedżer pobierania plików. Jedyne co mu brakuje to bezpośredni link do katalogu gdzie się zapisują pliki ściągnięte. Po wyczyszczeniu listy trzeba szukać samemu.

ziebal

Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Marzec 2008, 16:00:11 »
Proponuję korzystać z Firefox`a. Ma fajny, prosty menedżer pobierania plików. Jedyne co mu brakuje to bezpośredni link do katalogu gdzie się zapisują pliki ściągnięte. Po wyczyszczeniu listy trzeba szukać samemu.

Z tego co wiem Urban korzysta z Opery i ona też na menadżer pobierania...
I to zdecydowanie lepszy niż ten z Firefoxa :P

Może michau nie zauwarzy tego tekstu wyżej  :D

Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Marzec 2008, 18:22:32 »
Tak, normalnie korzystam z Opery, według mnie najlepsza przeglądarka :D

Dziwi mnie tylko że jeśli chodzi o pobieranie to od wersji 4.0 Internet Explorera z 1998 roku nic się nie zmieniło :(

ziebal

Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Marzec 2008, 19:35:10 »
Tak, normalnie korzystam z Opery, według mnie najlepsza przeglądarka :D

Też ją ostatnio polubiłem ^^

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Marzec 2008, 20:13:17 »
Proponuję korzystać z Firefox`a. Ma fajny, prosty menedżer pobierania plików. Jedyne co mu brakuje to bezpośredni link do katalogu gdzie się zapisują pliki ściągnięte. Po wyczyszczeniu listy trzeba szukać samemu.

Z tego co wiem Urban korzysta z Opery i ona też na menadżer pobierania...
I to zdecydowanie lepszy niż ten z Firefoxa :P

Może michau nie zauwarzy tego tekstu wyżej  :D

Trzeba było pisać białymi literami ;)


Dziwi mnie tylko że jeśli chodzi o pobieranie to od wersji 4.0 Internet Explorera z 1998 roku nic się nie zmieniło :(

W końcu to Microsoft i zostali przy tym co uznali za dobre lub nie umieli napisać czegoś innego  :D

Co ona ma takiego w swoim menedżerze czego nie ma FF?


Pobieranie pamięci przez przeglądarki :) FF górą :)
http://arstechnica.com/news.media/browser-memory-comparison.png

Safari 3.0.4 Beta i Internet Explorer 8 Beta nie zostały przetestowane gdyż zawiesiły się w trakcie testu.   :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec 2008, 20:43:53 wysłana przez michau »

ziebal

Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Marzec 2008, 22:51:38 »

Co ona ma takiego w swoim menedżerze czego nie ma FF?


Np. klienta BitTorrent  :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Marzec 2008, 12:18:57 »
Instalujemy wtyczkę do FF i mamy klienta. A Mozilla specjalnie nie dała wbudowanego gdyż nie chciała go zaśmiecać. Kto chce to może w każdej chwili użyć wtyczki. A po za tym czy ściąganie przy pomocy przeglądarki jest lepsze niż przy pomocy programu do tego przystosowanego?

ziebal

Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Marzec 2008, 16:05:29 »
Instalujemy wtyczkę do FF i mamy klienta. A Mozilla specjalnie nie dała wbudowanego gdyż nie chciała go zaśmiecać. Kto chce to może w każdej chwili użyć wtyczki. A po za tym czy ściąganie przy pomocy przeglądarki jest lepsze niż przy pomocy programu do tego przystosowanego?

Mówimy o czystej przeglądarce, bez żadnych dodatków... Jeszcze jedna fajna sprawa - okno pobierania jest przedstawiane na zakładce, a nie jako okienko  :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Marzec 2008, 16:34:51 »
Ale mówimy też o funkcjonalności przeglądarek. A do tego zaliczamy możliwość instalowania wszelkiego rodzaju dodatków.

Jeszcze jedna fajna sprawa - okno pobierania jest przedstawiane na zakładce, a nie jako okienko  :)

Wrzuć screen`a bo nie wiem o co chodzi?

Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Marzec 2008, 23:12:44 »
Menadźer pobierania gdzie masz paski postępu i pliki które się pobierają jeden pod drugim nie otwiera ci się w okienku tylko w nowej karcie w tle. Jest to dośc wygodne. Do Firefoxa też jest taki plugin, ale w Operze masz wszystko w standardzie :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Czerwiec 2008, 15:13:09 »
Microsoft ma zamiar wydać Internet Explorer Beta 2 w sierpniu tego roku. Ma ona zostać skierowana do wszystkich użytkowników a nie jak to było z Beta 1 :) Poczekamy zobaczymy co się tam zmieni :|

Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Czerwiec 2008, 00:20:53 »
Tak jak w IE7 beta 2, pewnie będzie fajny wygląd i nowe funkcje, ale kiepska stabilność :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Internet Explorer 8 beta 1 - Dostepny [SCRENNY]
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Czerwiec 2008, 20:01:29 »
i 1GB będzie trzeba dokupić ;)