TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

internet win 7

internet win 7
« dnia: 29 Październik 2009, 16:04:18 »
Witam
A wiec mam taki problem jak sciagam cos np. z rapida to predkosc sciagania zaczyna sie od 20kb/s do max 80kb/s i spada do 600b/s!!!!! to samo mam na viscie. Na xp nie mam rzadnych problemow sciaga z max predkoscia czyli 125kb/s. Internet z neti 1mega rozdzielony przez router U.S Robotic

Odp: internet win 7
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Listopad 2009, 01:29:49 »
czy prędkość spada tylko gdy ściągasz z tych stron ?
czy ogólnie źle wszędzie ?
jeśli tak wyczyść system być może jakieś szkodniki
pamiętam ze też miałem taki problem i ponowna instalacja systemu pomagała :)

Odp: internet win 7
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Listopad 2009, 21:37:09 »
zainstalowałem sterowniki do karty sieciowej ze strony asusa i nie zlikwidowało to problemu ale po zainstalowaniu sterowników z Windows update który niedawno został udostępniony problem znikł, tylko że pojawił się następny który nie tylko ja mam http://windows7forum.pl/po-restarcie-win7-laczy-mi-sie-dwoma-sieciami-t-2099.html w wiec tworzy się 2 połączenie i blokuje to pierwsze skutkiem tego nie ma neta