TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki do sluchawek BT stereo.

Sterowniki do sluchawek BT stereo.
« dnia: 28 Wrzesień 2009, 18:35:46 »
Witam.
Mam problem ze sterownikami po sparowaniu sluchawek HT820 Motoroli a takze H505 tez Motki. Kontakt i wsparcie Motoroli jest po prostu tragiczne! (Zwroty niedostarczonych e-listow,blad w wyswietlaniu strony kontaktu,i t.p.) Moze ktos tutaj bedzie w stanie mi pomoc?. Wiekszosc sterownikow do uslug BT tych sluchawek instaluje sie prawidlowo. Jednak sa dwa bledy: 1.mono audio jest pokazane dwa razy-raz prawidlowo,a drugi raz z bledem (ze niby zle skonfigurowana usluga), 2.jakies nieznane urzadzenie[usluga],do ktorego nie moze znalesc sterownikow.. Pojawila mi sie tez w Microsoft Update aktualizacja do CSR plc-stereo audio,ale nie moge tego zainstalowac, bo blad albo wskazujacy,ze juz jest lepszy sterownik,albo-po odlaczeniu(odinstalowaniu) urzadzenia-blad,ze sterownik do nieistniejacego urzadzenia.
Prosze o pomoc i dziekuje za wskazowki.