TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Gadu-Gadu i kilka gier

Gadu-Gadu i kilka gier
« dnia: 28 Wrzesień 2009, 21:57:03 »
Witam,
Mam zainstalowanego Windowsa 7. Czasami jak wyłączę nie chcąco komputer (poprzez naciśnięcie wł. na panelu komputera), a jestem zalogowany na gg to jak włączę znów komputer to mi się jakby usuwa profil na gg. Po prostu muszę go od nowa zakładać wyskakuje to okienko czy mam już swój nr, czy chce nowy założyć itp. Mam tą najnowszą wersję gg. 2 to jest to, że np. nfs undercover mi nie działa, jeszcze nie instalowałem, ale słyszałem że nie działa GTA IV.
Czy da się coś na to poradzić?

Odp: Gadu-Gadu i kilka gier
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Wrzesień 2009, 22:02:03 »
tylko słyszałem i słyszałem. GTA IV normalnie śmiga na x86 i x64. Jak można wylaczyc niechcacy kilka razy komputer na panelu??? ani razu mi sie to nie zdarzyło. Co do nfs undercover to nie mam pojęcia bo nie grałem w to.

Odp: Gadu-Gadu i kilka gier
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Wrzesień 2009, 22:11:10 »
No właśnie bo mam obudowę z włączeniem komputera z takim wystającym przyciskiem:
http://static.komputerswiat.pl/archive_images/large/l_ks1509cd.jpg
(patrz lewa strona dół, to jest 2 obudowa od lewej ze srebrnym na dole i tam na dole jest wystający przycisk). Ale czy może da się jakoś ustawić, że jak to nacisnę żeby sie nie wyłączało?

Odp: Gadu-Gadu i kilka gier
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Wrzesień 2009, 10:38:10 »
Można

Panel sterowania / Sprzęt i dźwięk / Opcje zasilania / Wybierz działanie przycisków zasilania


Odp: Gadu-Gadu i kilka gier
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrzesień 2009, 11:39:57 »
Te dwie gry działają idealnie.

Co do gg - spotkałem się kilka razy z takim czymś, ale już mi się to nie zdarza