TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystaj±c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl±darki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporz±dzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityk± prywatno¶ci oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Tryb u¶pienia a zasilanie

Tryb u¶pienia a zasilanie
« dnia: 27 Wrzesień 2009, 02:30:34 »
Witam,
Przeszukałem cały internet (:D) i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Otóż, mam podł±czony dzwięk z konsoli PlayStation3 do komputeraz poprzez wej¶cie line in karty dzwiękowej i dzwięk idzie normalnie z gło¶ników podczas pracy komputera. I tu nasuwa się moje pytanie. Czy istnieje taka możliwo¶ć aby skonfigurować co będzie zasilane a co nie w trybie u¶pienia? Chodzi mi o to abym mógł pu¶cić zasilanie na kartę dzwiękow± w trybie u¶pienia i podczas grania usypiać kompa i żeby nadal szedł dzwięk z gło¶ników? Czy to jest w ogóle możliwe z poziomu Windowsa? Czy trzeba co¶ konfigurować w biosie? A może s± do tego jakie¶ specjalne programy? Proszę o szybk± odpowiedĽ.

Pozdrawiam

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Tryb u¶pienia a zasilanie
« OdpowiedĽ #1 dnia: 27 Wrzesień 2009, 22:05:56 »
Nie da się.
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium