TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

2 łącza internetowe (LAN i 3G) na Windows 7 - czy da się skonfigurować?

Offline topiq

Witam!
Ostatnio bawiłem się w podłączanie swojej komórki przez SE Suite PC, obok stałego łącza z kablówki. Oczywiście nie było z tym problemu, ale transfer w oknie SE Suite PC się sumował z transferem przez stałe łącze. Mam więc pytanie. Czy da się skonfigurować obydwa łącza tak, by np. ze stałego łącza korzystały: przeglądarka, klient p2p, a z komórki tylko komunikatory, np. miranda IM, T2 itp. czyli takie aplikacje, które pobierają minimum danych?
Stałe łącze mam z zewnętrznym IP, którego zmienić nie mogę bo jest przypisane do karty sieciowej (adresu MAC na sztywno u dostawcy). Za to z komórki IP jest dynamicznie przypisywane i idealnie się nadaje do anonimowego korzystania z komunikatorów. Może ktoś z użytkowników bawił się w takie coś?
Pozdrawiam.