TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Program wyczyści

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Program wyczyści
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Październik 2009, 21:36:11 »
dobrze ale na zakończenie podsumowując twoje ostatnie słowa. To, że sie naciąłeś to nie jest wina żadnej osoby z tego forum, strony! Twoja w tym wina trochę nikła, ale jest. Ponieważ nie czytałeś drobnego maczku. Powinieneś, ale tego nie zrobiłeś, jakby zrobiło wielu z nas. Masz w tym swoją winę, ale nie mnnie jest być sędzią, nie oceniam cię. Ale chcę tylko dojść, że windows7.pl nie jest temu winne  ;) a poza tym na przyszłość masz nauczkę i przykład  ;) ;) :)

Odp: Program wyczyści
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Październik 2009, 21:59:24 »
Nie pouczaj mnie, sam potrafię wnioski wysnuwać  ;)

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Program wyczyści
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Październik 2009, 15:23:56 »
Jest tyle programów darmowych, tyle stron warezowych ;D, a ty chciałeś płacić? Wybacz. :P
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Offline szpachla

  • ***
  • 113
  • GG.HF
Odp: Program wyczyści
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Październik 2009, 14:06:20 »
Cytuj
Zgadza się, nie ten jest zły co oszukuje ale ten co się dał oszukać. Oczywiście, wątek ten usunąć! Uśmiech
Nie wiem czy ten co został oszukany jest zły. Raczej nie. Wiem tylko tyle że ten kto oszukuje nie chciał by spotkać oszukanego na ulicy ;)
Intel Core2Duo E6300 1,86@3.2 GHz
Asus p5k
G.Skill 2X1GB @ 900 MHz
GeForce 8800 GT, core @ 600 MHz
Chieftec GPS-450W