TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Dopasuj do uzyskania najlepszego wygladu i wydajnosci - skrypt

W temacie niżej udzieliliście mi super odpowiedzi i dzięki wam filmy dzialaja mi na windowsie 7 bez zadnego przycinania!!! :D :D :D

Mam prośbę!

Czy dało by się zrobić jakiś skrót lub coś w tym stylu (abym na pulpicie mial ikonke i kliknal 2 razy) do włączenia  DOPASUJ DO UZYSKANIA NAJLEPSZEGO WYGLADU I DOPASUJ DO UZYSKANIA NAJLEPSZEJ WYDAJNOŚCI???

Jeżeli mam zamiar ogladac film to bym przelaczyl sobie szybko DOPASUJ DO UZYSKANIA NAJLEPSZEJ WYDAJNOŚCI a po ogladaniu DOPASUJ DO UZYSKANIA NAJLEPSZEGO WYGLADU...

Dało by sie wykonac jakis skrypt pod tego windowsa? Ktoś kto sie zna niech pomoże!!!
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń 2009, 14:46:32 wysłana przez Mirahz »

Odp: Wielka prośba!
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Styczeń 2009, 02:16:27 »
Pewnie że sie da ;p Z tym , że albo obsługuje to jakis program konsolowy a to co klikamy to jedynie powłoka z tym ze nalezy to wiedziec ;p Można zrobić równiez makro , albo jesli jest tak jak w starych windowsach to skrypt w byle czym co modyfikuje rejestr , i tyle , niestety nie znam dobrze rejestru ani visty ani 7 , jak bede miał czas to popatrze ;p Szukaj w dokumentacji rejestru .