TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

!BRAK DZWIĘKU! WINDOWSK 7 ULTIMATE PROSZĘ O POMOC

!BRAK DZWIĘKU! WINDOWSK 7 ULTIMATE PROSZĘ O POMOC
« dnia: 24 Wrzesień 2009, 15:32:35 »
Witam i przepraszam ,że zakładam drugi temat o tym samym ,ale nikt się tam nie wpisywał.
Mam problem z dzwiekiem posiadam karte zintergrowaną 6-kanałowa karta dźwiękowa HD Audio.
Moja płuta główna jest to asus a8v-vm próbowałem wiele sterowników i nic :(.
Zdesperowany ja dziękuje za pomoc :).
Najlepszy portal i forum o chińskich telefonach z opisami i plikami do pobrania.

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: !BRAK DZWIĘKU! WINDOWSK 7 ULTIMATE PROSZĘ O POMOC
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrzesień 2009, 17:25:15 »
Bardziej sprecyzuj, nie masz dzwieku czy sterownika, pytam bo znajomy mial stery wgrane ale dzwieku nie mial okazalo sie, ze do sterownika potrzebny byl jeszcze sofcik z ustawieniami glosnikow i takie tam.

Odp: !BRAK DZWIĘKU! WINDOWSK 7 ULTIMATE PROSZĘ O POMOC
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Wrzesień 2009, 19:10:10 »
mam sterowników lecz nie mam głosu proszę o pomoc
Najlepszy portal i forum o chińskich telefonach z opisami i plikami do pobrania.

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: !BRAK DZWIĘKU! WINDOWSK 7 ULTIMATE PROSZĘ O POMOC
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Wrzesień 2009, 20:00:48 »

Odp: !BRAK DZWIĘKU! WINDOWSK 7 ULTIMATE PROSZĘ O POMOC
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Wrzesień 2009, 21:16:32 »
Działa dzięki wielkie :)
Najlepszy portal i forum o chińskich telefonach z opisami i plikami do pobrania.