TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pliki ciągle wracają

Pliki ciągle wracają
« dnia: 24 Wrzesień 2009, 13:44:31 »
Witam.
Mam pewien problem. Chciałem zwolnić miejsce na dysku E żeby stworzyć nowa partycję do instalacji siódemki. Zaczęłem usuwać niepotrzebne pliki folder po folderze i ku mojemu zdziwieniu te pliki nadal tam były! Dodam tylko że przy uruchamianiu chkdsk do tej partycji po restarcie cały czas stoi na Wstawianie wpisu indexowego do pliku 25. Raz kompa nawet na noc tak zostawiłem i nic nie ruszyło. Czy zna ktoś rozwiązanie mojego problemu?
P.S. Pracuję na windows XP
Pozdrawiam Aszparte.

EDIT: Wpisałem w DOSie chkdsk E: /f przeskanowało dysk i o dziwo działa jak należy xD
Temat do zamknięcia.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2009, 14:24:20 wysłana przez Aszparte »

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: Pliki ciągle wracają
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrzesień 2009, 16:14:23 »
Jakie pliki? Co masz poza tym na E:
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Odp: Pliki ciągle wracają
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Wrzesień 2009, 16:38:11 »
Problem się rozwiązał, ale dziwi mnie jedna rzecz. Podczas startu systemu nie chciało ruszać a jak odpaliłem kompa i w dosie wpisałem komendę to 10 minut i po sprawie.
Ten XP juz mnie dobija, dlatego zmieniam na W7 :D
Na E: mam praktycznie wszystko xD
P.S. 70% downloadu Siódemki xD