TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

W 7 i polskie znaki w Operze

W 7 i polskie znaki w Operze
« dnia: 24 Wrzesień 2009, 12:39:21 »
Witam

Mam zainstalowaną  7 (64 bit) + z polską nakładką  na niej przeglądarkę Opera 10 i pisząc emaila  nie mogę pisać polskich liter ą ę ł  bo  pisząc i naciskając skrót shif+daną literę system rozpoznaje to jako skrót literowy i otwiera okno przypisane do niego . .Czy jest to błąd z angielską wersją czy z przeglądarka , co można przestawić aby to działało poprawnie .

Pozdrawiam

Odp: W 7 i polskie znaki w Operze
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Październik 2009, 10:31:07 »
Sprawdź czy język klawiatury w panelu sterowania jest ustawiony na polski programisty.
Jeśli chcesz sprawdzić czy powodem tego problemu jest przeglądarka czy windows utwórz nowy dokument txt i spróbuj w nim pisać polskie znaki jeśli ten problem występuje to może być to spowodowane przez przypisanie skrótu klawiatury do jakiegoś programu (spotkałem się z czymś takim problemem był program ATI Catalyst Control Center).