TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Bezpieczeństwo Windows 7 - nowości wobec Visty

Offline Mike

Bezpieczeństwo Windows 7 - nowości wobec Visty
« dnia: 22 Wrzesień 2009, 21:39:33 »
Jestem jeszcze nadal użytkownikiem Windows Vista - Home Premium. Słyszałem więcej dobrych rzeczy o Windows 7 niż tych złych. Jeśli jest tu ktoś kto testował dogłębnie Windows 7 może niech napiszę w tym dziale/poście parę słów zachęty odnośnie wprowadzonych nowości zabezpieczających system Windows 7.  :)

Odp: Bezpieczeństwo Windows 7 - nowości wobec Visty
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Październik 2009, 09:39:44 »
Witam-od początku pojawienia się Visty HP miałem zainstalowane te oprogramowanie.Bardzo wysoko oceniam Vistę Home Premium.Nie miałem zadnych problemów z tym oprogramowaniem.Co do Windows 7 Home Premium to uzywam go dopiero od trzech dni.Nie widzę wielkiej różnicy między Vistą a Windows 7.Co do szybkości i wydajnośći lepsza była Vista.Mam zamiar wrócic ponownie do Visty.Pozdrawiam-Tadeusz.

Odp: Bezpieczeństwo Windows 7 - nowości wobec Visty
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Październik 2009, 11:00:59 »
Witam-od początku pojawienia się Visty HP miałem zainstalowane te oprogramowanie.Bardzo wysoko oceniam Vistę Home Premium.Nie miałem zadnych problemów z tym oprogramowaniem.Co do Windows 7 Home Premium to uzywam go dopiero od trzech dni.Nie widzę wielkiej różnicy między Vistą a Windows 7.Co do szybkości i wydajnośći lepsza była Vista.Mam zamiar wrócic ponownie do Visty.Pozdrawiam-Tadeusz.

Bajki opowiadasz Windows Vista to bardzo powolny system w porównaniu do Windows 7 który nawet na nieco słabszych komputerach jest porównywalnie szybki jak XP oczywiście ma większe wymagania niż XP ale jest opracowana na bazie Windows Vista (która miała jeszcze większe wymagania niż Windows 7. Dla mnie Windows 7 to król systemów Microsoftu (stwierdziłem to już dawno gdy testowałem wersje pre-beta build 6801) powodów do tego by tak uważać nie sposób zliczyć.

Offline amp

Odp: Bezpieczeństwo Windows 7 - nowości wobec Visty
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Październik 2009, 13:27:37 »
vista to kupa,odkąd mam 7 mogę pograć w gry które na viście się cięły a tu proszę bezproblemowo