TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z X7 i sterowniki

Problem z X7 i sterowniki
« dnia: 22 Wrzesień 2009, 14:31:38 »
Witam,
mam dwie sprawy
1) Skąd wziąć sterowniki do HP Dv5-1040ew(nie które wziąłem w Visty ale jedne nie działają np. na touchpad przewijanie strony, panel dotykowy)
2)Jakiś czas temu kupiłem sobie mysz XL-750BK do wczoraj spisywała się bardzo dobrze ale teraz mysz nie wykrywa i pisze Nie rozpoznano urządzenia USB jak wejdę w właściwości to pisze System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43) Próbowałem reinstalować sterowników z płyty i z neta ale nic nie daje.
Proszę o pomoc

Odp: Problem z X7 i sterowniki
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Wrzesień 2009, 21:53:34 »
Stery myszki na stronie producenta szukaj.
Jaki system 32 czy 64 bity?
Życie jest zbyt krótkie żeby się nie bawić.
--------------------------

Odp: Problem z X7 i sterowniki
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Wrzesień 2009, 09:09:10 »
32 ale tam sa tylko do visty

Odp: Problem z X7 i sterowniki
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Wrzesień 2009, 09:42:14 »
A do innego usb podpinałeś?
Może spróbuj tak: odłącz myszkę,zainstaluj stery te dla wisty jeszcze raz, reset i dopiero podłącz.

MS na to
Cytuj
Kod 43. System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów

Zaktualizowano: sierpień 2007

Dotyczy: Windows Server 2008

W Menedżerze urządzeń w oknie dialogowym Właściwości urządzenia na karcie Ogólne w polu tekstowym Stan urządzenia jest wyświetlany następujący komunikat:

System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)
Diagnoza

Sterownik urządzenia powiadomił system operacyjny o błędzie urządzenia.
Rozwiązanie

Aby uzyskać więcej informacji na temat diagnozowania tego problemu, zobacz dokumentację urządzenia.

Zobacz na jakimś kompie u kogoś.
Życie jest zbyt krótkie żeby się nie bawić.
--------------------------

Odp: Problem z X7 i sterowniki
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Wrzesień 2009, 10:29:43 »
U kogoś chodzi mi się wydaje że to 7 robi

Odp: Problem z X7 i sterowniki
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Wrzesień 2009, 15:04:50 »
Ściągnij ze strony producenta stery  do 32 albo 64 jaki tam masz i ustaw zgodność z vista lub xp, ja mam to samo z drukarka hpc4280, jeżeli stery są pod viste powinno działać jeżeli nie to musisz czekać aż wyjdą pod 7

Odp: Problem z X7 i sterowniki
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Wrzesień 2009, 16:44:21 »
sterowniki sie wgraja tylko myszy nie wykrywa