TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Adobe flash player na 64 bit?

mati xl

Adobe flash player na 64 bit?
« dnia: 18 Wrzesień 2009, 15:19:13 »
Witam
Mam 7 RC w 64 bitowej wersji i nie mogę na przykład zainstalować flash playera bo tylko działa na 34 :(
Czekam na pomoc bo gadżety na pasku też nie działają bo muszą mieć flasha niektóre :P

Odp: Adobe flash player na 64 bit?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień 2009, 16:01:13 »
Szczerze mowiac nie wiem czy 10-tka adobe flash playera nie dziala juz pod 64 bitowymi systemami.Sprawdz jaka wersje posiadasz najnowsza to 10,0,32,18.Jesli z pod ie nie odpalisz to spokojnie uruchomisz i sciagniesz flash playera pod warunkiem ze zainstalujesz sobie go z pod przegladarki 32 bitowej a wiec sciagnij mozille badz chrome badz inna przegladarke i uruchom spod niej instalacje adobe

mati xl

Odp: Adobe flash player na 64 bit?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrzesień 2009, 16:03:42 »
ale ja chce żeby działała też na 64 ie

Odp: Adobe flash player na 64 bit?
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrzesień 2009, 16:08:50 »
Przykro mi jesli z pod ie nie dziala wersja 10,0,32,18 to oznacza to ze adobe flash player nie wspiera 64 bitowych przegladarek a taka jest ie.Ale chyba to nie jest duza strata bo ie to jedna z najgorszych przegladarek wiec nic nie stracisz jak przesiadziesz sie na inna ;)

Offline run3

Odp: Adobe flash player na 64 bit?
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Wrzesień 2009, 15:19:07 »

Odp: Adobe flash player na 64 bit?
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Październik 2009, 19:43:41 »
Witam.Mam problem z innej beki . Otóż nie mogę zainstalować flashplayera gdyż gdy dochodzi do kopiowania plików to instalator nie może ich przekopiować . Zmieniłem właścieciela folderu windows jak i zmieniłem uprawnienia na pełną kontrolę ale nic to nie dało ... próbowałem też ze zmianą atrybutów ale wywala mi że muszę mieć uprawnienia administratora które mam i nie może mi zmienić atrybutów .