TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Program Lockerz.com

Program Lockerz.com
« dnia: 18 Wrzesień 2009, 01:07:00 »
Witam, chciałbym przedstawić Państwu program jakim jest serwis Lockerz.com. W programie niestety może zarejestrować się tylko osoba polecona, jeśli byłbyś/byłabyś zainteresowana rejestracją w serwisie mam do dyspozycji nieograniczoną ilość zaproszeń, można je zdobyć pod numerem Gadu-Gadu: 169550 (Pisać nawet jeśli posiadam status "Niedostępny"). Udział w programie jest w całości darmowy!

Serwis ten charakteryzuje się możliwością wymiany punktów na bardzo atrakcyjne nagrody, zaczynając od PenDrive 2 GB w formacie opaski na rękę za 40 PTZ*, przez konsole do gier Playstation 3 Slim za 625 PTZ*, kończąc na skuterze Piaggio Fly 150 za 7500 PTZ*.

JAK ZBIERAĆ PUNKTY?
1. Codziennie za samo zalogowanie 2 PTZ*.
2. Za zaproszenie kogoś 2 PTZ*.
3. Za odpowiadanie (byle jak) na codzienne pytania (zakładka Dailies) od 2 do 10 PTZ*.

Warto wspomnieć że od 20 poleconych suma punktów mnoży się razy 2, dostajemy dostęp do sklepu dla VIP'ów jak i na nasz adres pocztowy (po rejestracji proszę uzupełnić zakładkę Settings) przechodzi T-Shirt z logiem programu. Strona dostępna jest w całości w języku Angielskim.

Program Lockerz.com aktualnie dostępny jest w wersji beta, oficjalny start przewidziany został na 15 października br. Udostępnione zostaną wtedy nowe nagrody, zostaną również dodane dodatkowe metody zarabiania PTZ*, m.in granie w gry, słuchanie muzyki, czy oglądanie filmów. W obecnej chwili wysyłka do Polski kosztuje dodatkowe 20 PTZ*, ale wraz z oficjalnym startem serwisu, wysyłka do wszystkich krajów ma być darmowa.

Parę dowodów:
1. http://img197.imageshack.us/gal.php?g=pewnosc.jpg
2. http://www.youtube.com/results?search_query=lockerz+unboxing&search_type=&aq=f

Fundatorem programu jest firma Liberty Media, jedna z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

PTZ* - Punkty do zdobycia w programie.

Przypomnę ze zaproszenia można zdobyć pod numerem Gadu-Gadu: 169550 (Pisać nawet jeśli posiadam status "Niedostępny").

Pozdrawiam
Tomasz Owczarek

@Nyscerion.eu - Copyright (C).
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2009, 02:18:07 wysłana przez Nyscerion »
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także. - Winston Churchill
Nie ma nic dobrego w wojnie. Z wyjątkiem jej końca. - Abraham Lincoln

Offline Skubi

Odp: Program Lockerz.com
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Październik 2009, 14:20:29 »
Też rozsyłam zaproszenia, w ciągu kilku minut.

Chętni niech wyślą maila na:
skubi23t@gmail.com