TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Błąd 0x80070002 podczas instalacji SP1 w Win 7 x64

Błąd 0x80070002 podczas instalacji SP1 w Win 7 x64
« dnia: 16 Wrzesień 2011, 17:44:22 »
Witam,

Mam następujący problem. Nie potrafię zainstalować service pack'a 1 dla Windows 7 Pro x64. Próbowałem dwa razy za pomocą Windows update i za każdym razem to samo. Poprawka ściąga się, następnie instaluje się,wyskakuje komunikat o konieczności restartu, ok, restart kompa i podczas konfigurowania Service Packa przed uruchomieniem Windowsa w pewnym momencie pojawia się informacja o niemożliwości zainstalowania poprawki. Następnie restart i pojawia się taki oto komunikat:



Bład 0x80070002 ;>

Próbowałem tego http://support.microsoft.com/kb/910336/pl , ale niestety bezskutecznie. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go obejść, żeby zainstalować SP1 ? Wiem, że z instalacją SP1 występuja problemy, ale nie znalazłem żadnego rozwiązania.