TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zniknął mi napęd CD-ROM/DVD

mati xl

Zniknął mi napęd CD-ROM/DVD
« dnia: 16 Wrzesień 2009, 13:41:15 »
Witam
Mam problem a natomiast nie raz zdaża mi się ,że znikne mi z windowsa napęd DVD! Na moim laptopie też nie raz się tak dzieje więc kto by wiedział jak to usunąć ten problem to zapraszam do pisania w tym temacie~!
Podobnież jest jakiś sposób ;( Mam WiNdOwS 7 Rc na xp też mi tak się robiło :(

--- a tak w innym temacie co czego służy ten program? 7Loader v 1.5?-------
« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień 2009, 13:44:59 wysłana przez mati xl »

Odp: Zniknął mi napęd CD-ROM/DVD
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Wrzesień 2009, 14:12:13 »
Stawiam, że dawniej używałeś XP :?: A sprawdź czy ikonka napędu pojawia się po włożeniu płyty, a po wyjęciu znika :?: Jeżeli bardzo ci to przeszkadza to w opcjach folderów, zakładka wygląd, znajdź opcje ukryj puste stacje w folderze Komputer.

A ten 7Loader to aktywator Windowsa ;)

mati xl

Odp: Zniknął mi napęd CD-ROM/DVD
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Wrzesień 2009, 16:27:11 »
Ta miałem xp ale zrobiłem czystą instalacje.Wśrodku była już płyta a nawet nie działa przycisk do odtwierania :(
A mi znika napęd jeśli stacja nie działa

------ 7Loader a ten aktywator dziala na rc? To jest jakiś crack ,żemi da licencje na długo?

Odp: Zniknął mi napęd CD-ROM/DVD
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Wrzesień 2009, 17:00:21 »
Ten aktywator aktywuje tylko rtm, nie zmieni tego, że rc wygaśnie w 2010.

A to raczej wygląda na to, że coś z napędem jest coś nie tak, może taśma jest źle podłączona. I napisz od początku na ilu komputerach tak jest, i na jakich systemach, bo zaraz się pogubię ;)

mati xl

Odp: Zniknął mi napęd CD-ROM/DVD
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Wrzesień 2009, 14:53:51 »
Mam stacjonarny i miałem xp a teraz 7 i nie raz znika na laptopie mam xp i też nie raz znika to jest wina przegrzania czy co?

Odp: Zniknął mi napęd CD-ROM/DVD
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Wrzesień 2009, 15:04:16 »
A co to za naped (jakiej firmy)?

Odp: Zniknął mi napęd CD-ROM/DVD
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Wrzesień 2009, 15:41:02 »
Przegrzania nie, ale coś dziwnie jakoś na obu komputerach znika, przeskanuj antywirusem. Może używasz jakiegoś programu, który to robi, a ty nawet tego nie zauważasz. Dobrze michalus pyta, podaj jakiej firmy te napędy.

mati xl

Odp: Zniknął mi napęd CD-ROM/DVD
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń 2010, 20:39:56 »
Lite-on ;) Zrobiłem nawet aktualizacje "softa" :]. Gdy zrobiło mi się tak wkurzyłem się zdjąłem obudowe i po odłączałem wszystko od napędu i jeszcze raz podłączyłem i zadziałało :D

Aktualnie mi działa tylko od czasu się zdarzy ,że zniknie. Wyłączam kompa gdzieś na ok. 1-2 godziny i potem jest znowu
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2010, 20:41:43 wysłana przez Mati xl »