TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Serowniki do windows 7 ?

Offline TMC

Serowniki do windows 7 ?
« dnia: 15 Wrzesień 2009, 19:47:56 »
"Sterownik do kart graficznych zbudowanych na chipsetach firmy ATI przeznaczony dla użytkowników 32-bitowych wersji Windows Vista i 7. Catalysty 9.9 dedykowane są akceleratorom z rodziny Radeon HD 2XX0 i nowszym. Obsługują także zintegrowane układy graficzne w chipsetach płyt głównych. Niestety, wraz z nową wersją AMD kończy wsparcie dla starszych kart graficznych zgodnych z DirectXem 9 Microsoftu (m.in. seria X1000). Dotyczy to także leciwych układów montowanych na płytach głównych: 2100, X1250 oraz X1200."

Wyszła nowa wersja sterowników do Visty i Windowsa 7 , a ja właśnie planuje przejścia z XP na 7 ale niestety moja karta jest pod AGP , a mówią , że tej technologii na 7 AMD nie wspiera...

Nie wiem czy to prawda , ale jeżeli tak to jakie stery mam pobrać ? Bo obecnie mam tylko na XP

Moja karta to ASUS AH2600

Odp: Serowniki do windows 7 ?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Wrzesień 2009, 18:30:56 »
A instalowałeś już 7 ? Możliwe, że ma jakieś wbudowane. A jak nie, to spróbuj znaleźć jakieś drivery dla Win Vista.