TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

nowy sposób zarządzania sprzętem w w7

QkiZ

nowy sposób zarządzania sprzętem w w7
« dnia: 14 Wrzesień 2009, 13:34:58 »
Wczoraj zainstalowałem W7 w wersji 7100 bo 7000 się zepsuła po instalacji patch'ów i innych wynalazków które miały działać. Zauważyłem kilka zmian które nie koniecznie mi się podobają. Mianowicie zmienił się sposób zarządzania sprzętem na jeszcze bardziej debil-friendly, czyli dla osób z obeznaniem komputerowym to kolejna przeszkadzajka. Kolejnym wkurzającym elementem jest instalowanie sterowników MS na każdym kroku, pomimo że mam własne lepsze. Jak można wyłączyć automatyczną instalację sterowników firmy MS? Mam tablet który śmigał bez problemu pod 7000 bez instalacji sterowników z płyty. Ale na wszelki wypadek zawsze instalowałem. Teraz też próbowałem, ale nie dało się zainstalować.
Drugi problem: strasznie długo trwa skanowanie w poszukiwaniu nowego sprzętu. Klikam Dodaj urządzenie i mogę czekać w nieskończoność.
Generalnie plus na nowej wersji W7 za wygląd, polskie tłumaczenie (szkoda że nie na cały system, tylko na użytkownika [taki ficzer, w razie jakby w domu mieszkali ludzie co mówią różnymi językami i korzystali z tego samego kompa]), kilka drobnych usprawnień.
Minus za wciąż braku dobrego zarządzania pamięcią, okazyjne BSOD'y i inne denerwujące utrudnienia.

Odp: nowy sposób zarządzania sprzętem w w7
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrzesień 2009, 13:39:56 »
No nie przesadzaj z tym zarzadzaniem pamiecią.Korzystasz z wersji RC a wiec nie w pelni spolszczonej majacej mnostwo niedorobek i BSODy to nic dziwnego.Przesiadz sie na wersje RTM

Odp: nowy sposób zarządzania sprzętem w w7
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Wrzesień 2009, 18:33:15 »
I przeczytaj dokładnie w takim jednym temacie o instalacji spolszczenia - polski język w ekranie logowania i uruchamiania też można włączyć. A co do driverów, to wybierz przez menager zadań sterowniki ręcznie.

QkiZ

Odp: nowy sposób zarządzania sprzętem w w7
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Wrzesień 2009, 13:30:40 »
Problem ze sprzętem rozwiązany. Skąd wziąć ten RTM. Bo RC ściągnąłem z oficjalnej strony.

Odp: nowy sposób zarządzania sprzętem w w7
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Wrzesień 2009, 13:33:25 »
Zajrzyj na blog 7link.bee.pl