TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Tworzenie punktu dostępu dla telefonu.

Offline Krendzel

  • **
  • 58
  • MasterOfFlamaster
Tworzenie punktu dostępu dla telefonu.
« dnia: 09 Październik 2009, 16:19:05 »
Witam , otóż postanowiłem utowrzyć sobie Wifi w domu , kupiłem do tegio karte Wifi USB (AirLive WT 2000USB ) ale nie wiem kompletnie jak zrobić tak żeby już istaniejący internet ( kablowy) udostępinić po przez te karte telefonowi .

Macie może jakiś poradnik lub możecie mi opisać jak mogę zrobić taki Acces Point dla telfonu.

Offline Dano

Odp: Tworzenie punktu dostępu dla telefonu.
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Październik 2009, 23:06:58 »
Przez kartę tego nie zrobisz, chyba ,że ma opcję 'nadawania'.

Offline Krendzel

  • **
  • 58
  • MasterOfFlamaster
Odp: Tworzenie punktu dostępu dla telefonu.
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Październik 2009, 09:50:23 »
Otóż , ten adapter ma funkcje ad hoc jak infraktustury. jedyny jaki problem to taki że jak towrze połaczenie , i za pomoca telfonu się łącze to podczas wczytywania storny wywala błąd "Brak odpowiedzi bramy"

firefighter1

Odp: Tworzenie punktu dostępu dla telefonu.
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Październik 2009, 11:15:07 »
bramą dla tego połączenia jest karta sieciowa z kablem, zakładam że masz udostępnione to połączenie dla "innych komputerów"