TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Instalacja wifi Neostrada Sagem XG-760N

Instalacja wifi Neostrada Sagem XG-760N
« dnia: 13 Wrzesień 2009, 13:39:23 »
Witam serdecznie mam pytanie takie jak w temacie jak zainstalowac Sagema wifi na Windows 7 bo wczesniej mialem karte sieciowa Belkin i nie bylo do tego sterownikow ani nic a wiem ze z wifi nie powinienem miec problemow ale nie wiem skad sicagnac sterowniki i jak to krok po kroku zaintsalowac z gory wielkie dzieki za pomoc  :)

Odp: Instalacja wifi Neostrada Sagem XG-760N
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Wrzesień 2009, 13:45:24 »
Witam serdecznie mam pytanie takie jak w temacie jak zainstalowac Sagema wifi na Windows 7 bo wczesniej mialem karte sieciowa Belkin i nie bylo do tego sterownikow ani nic a wiem ze z wifi nie powinienem miec problemow ale nie wiem skad sicagnac sterowniki i jak to krok po kroku zaintsalowac z gory wielkie dzieki za pomoc  :)
Pobierz sterowniki http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358213/xg760n_366810924.exe potem rozpakuj do katalogu nastepnie w menedzerze urzadzen wskaz ten folder jako miejsce docelowe dla instalacji sterownika

Odp: Instalacja wifi Neostrada Sagem XG-760N
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Wrzesień 2009, 14:07:31 »
Aha i co pozniej mam wejsc w jakas zakladke zrobic jakies ustawienia czy cos?

Odp: Instalacja wifi Neostrada Sagem XG-760N
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Wrzesień 2009, 14:13:47 »
Aha i co pozniej mam wejsc w jakas zakladke zrobic jakies ustawienia czy cos?
Jak juz zainstalujesz karte Wi-Fi to potem wchodzisz w panel sterowania potem w siec i internet nastepnie centrum sieci i udostepniania klikasz w zakladke zarzadzaj sieciami bezprzewodowymi w zakladce jesli nie widzisz zadnej sieci klikasz na dodaj potem recznie utworz profil sieciowy wpisujesz dane z nalepki liveboxa i klucz przed nacisnieciem dalej wciskasz przycisk reg na liveboxie zaznacz tez uruchom to polaczenie automatycznie

Odp: Instalacja wifi Neostrada Sagem XG-760N
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Wrzesień 2009, 14:17:08 »
Wielkie dzieki wiec zabieram sie juz do roboty oby zadzialalo ;)