TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Położenie paska menu.

Położenie paska menu.
« dnia: 12 Wrzesień 2009, 20:38:15 »
Nie mogę sobie poradzić z tym problemem... może wy mi pomożecie.
Chciałem ustawić sobie pasek zadań w położeniu "u góry ekranu" jak tak robię to pozostaje mi dziwny cień .... który przy oknach zmaksymalizowanych przeszkadza zasłaniając nazwę okna oraz np. w officie niektóre funkcje -> przy położeniach bocznych problemu nie ma ani przy położeniu dolnym.

Wklejam screen'a.


Działam na laptopie -> Windows 7 Ultimate RC.
| Laptop Dell XPS M1530 - Windows 7 Prof. |

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Położenie paska menu.
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Wrzesień 2009, 20:53:31 »
RC ma ten błąd i chyba nic z tym nie zrobisz. Ja też to miałem. W finalnej wersji Windows 7 już to poprawiono...

« Ostatnia zmiana: 12 Wrzesień 2009, 20:56:20 wysłana przez Luke »

Odp: Położenie paska menu.
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Wrzesień 2009, 21:19:08 »
Ekstra to zabieram się za instalowanie pobranej wersji z msdna. ? Czy mogę zrobić update do RTM czy będę musiał robić całkowicie nową instalację?
| Laptop Dell XPS M1530 - Windows 7 Prof. |

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Położenie paska menu.
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Wrzesień 2009, 21:20:14 »
Osobiście zalecam czystą instalację. :)

Odp: Położenie paska menu.
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Wrzesień 2009, 21:23:23 »
Oko to będę musiał trochę odczekać przed czystą instalacją za dużo - dokumentów maili itp.
| Laptop Dell XPS M1530 - Windows 7 Prof. |