TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki SoundBlasterAudigy

Offline maka

Odp: Sterowniki SoundBlasterAudigy
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Wrzesień 2009, 09:30:08 »
Ma ktos z was sterowniki do AUDIGY SE, aby dźwięk w winampie i filmach dzialał na 5 glośnikach?

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: Sterowniki SoundBlasterAudigy
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Wrzesień 2009, 14:47:14 »
Ma ktos z was sterowniki do AUDIGY SE, aby dźwięk w winampie i filmach dzialał na 5 glośnikach?
Sprobuj tych co podal efazeti

Offline maka

Odp: Sterowniki SoundBlasterAudigy
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Wrzesień 2009, 17:39:29 »
Zainstalowałem sterowniki podane przez efateztiego, gdy próbuję włączyć  audio control panel lub cokolwiek innego wyskakuje mi to samo to Mexesowi;/

Odp: Sterowniki SoundBlasterAudigy
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Wrzesień 2009, 19:59:45 »
Zainstalowałem sterowniki podane przez efateztiego, gdy próbuję włączyć  audio control panel lub cokolwiek innego wyskakuje mi to samo to Mexesowi;/

Refresh :] Pomóżcie proszę.

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: Sterowniki SoundBlasterAudigy
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Wrzesień 2009, 17:37:55 »
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2009, 18:01:24 wysłana przez matys1 »

Odp: Sterowniki SoundBlasterAudigy
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Wrzesień 2009, 15:21:27 »
Witam

Mam karte SB Audigy 0570 i poszukuje do nich sterownikow do W7 x64. Sciagalem ze strony producenta, uzylem Creative Autoupdater tez nic, sterowniki ktore mi znalazl niby dzialaja, ale instalator sie sam wylacza. Zadnego monitu o zakonczeniu instalacji, poprostu w momencie aktualizacji instalator wylacza sie. Sterownik sie instaluje, ale nie ma programu do ustawien karty(equalizer, mixer itp) Nic nie moge zmienic tylko glosnosc. Co mam zainstalowac zeby wszystko cychcilo? U mnie sterowniki od Kawakami nie wyktrywaja karty(no compatibile card), tak samo kx. Kx jednak nie wspieraja Audigy 0570. Podejrzewam ze te od Kawaka tez.

Tak na marginesie co sadzicie o 0570? To jakas okrojona wersja? Mialem kiedys Live! 0220, i to byla zubozala wersja.

Edit:
Znalazlem P17X_SupportPack_2_0 ktore dzialaja swietnie, mam tylko maly problem jeszcze, mianowicie gdy przegladam sobie katalogi  na dysku zamiast standardowego klikniecia slysze tylko bardzo krotki trzask. Da sie cos z tym fantem zrobic?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień 2009, 08:34:48 wysłana przez GrAsS »