TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z drukarką HP 930C

Problem z drukarką HP 930C
« dnia: 10 Wrzesień 2009, 09:56:10 »
Witam.

Mam problem z drukarką HP DeskJet 930C. Drukarka ma już swoje lata co prawda, ale na XPeku działa bezproblemowo. Problem jest na W7. Drukarka jest podłączona poprzez LPT1 (nie ma wyjścia usb). Instalowałem już najróżniejsze sterowniki, ale drukarka nadal nie drukuje. Po zainstalowaniu sterowników jest komunikat, że drukarka została pomyślnie zainstalowana, ale jak już chcę cokolwiek wydrukować to wygląda to tak jakby komunikat do drukarki został wysłany i od razu strona, która ma być wydrukowana znika z listy poleceń do drukowania.

Proszę o pomoc, co zrobić, aby ta drukarka działała prawidłowo na 7 ? :(

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Problem z drukarką HP 930C
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2009, 11:44:47 »

Odp: Problem z drukarką HP 930C
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Wrzesień 2009, 14:38:38 »
Witam.

Mam problem z drukarką HP DeskJet 930C. Drukarka ma już swoje lata co prawda, ale na XPeku działa bezproblemowo. Problem jest na W7. Drukarka jest podłączona poprzez LPT1 (nie ma wyjścia usb).
HP 930 C ma zarówno wyjście LPT1 jak i USB!!!
Ja akurat próbowałem tylko przez USB i niestety Win7 drukarki nie widzi...  :'(

Odp: Problem z drukarką HP 930C
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Wrzesień 2009, 13:21:28 »
u mnie 930C śmiga na USB
instalowałem tylko stery z Windows Update

nie wiem jak wygląda sprawa przy podłączeniu pod LPT