TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

fifa 09 problem z płynnością

fifa 09 problem z płynnością
« dnia: 09 Wrzesień 2009, 15:11:27 »
Witam. Posiadam werję RTM Windowsa 7 oraz FIFę 09. Problem polega na tym iż gra cały czas klatkuje, co niesamowicie utrudnia grę. Problem jest identyczny na maksymalnych jak i minimalnych ustawieniach grafiki, także przy zaznaczeniu w windowsie opcji o wyłączeniu wszystkich wizualnych dodatków windowsa 7. Posiadam radeona 4670, dwurdzeniowy procesor athlona o taktowaniu 2x2.0 i płytę gigabyte. Zaznaczam iż próbowałem różnych trybów zgodności i "najpłynniej" chodzi na czystym systemie windowsa 7. Wcześniej na xp nie było żadnych problemów. Czy ktoś wie co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?

Offline B4rt

Odp: fifa 09 problem z płynnością
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2009, 19:19:13 »
A ile ramu masz ? Możliwe że coś zjada ci zbyt dużo ramu i dlatego gra klatkuje.

Odp: fifa 09 problem z płynnością
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrzesień 2009, 19:25:18 »
mam 2gb ramu 800mhz - czy to za mało?aż o tyle ze nawet przy minimalnych ustawieniach grafiki przycina?

Offline B4rt

Odp: fifa 09 problem z płynnością
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Wrzesień 2009, 18:07:55 »
Nie no zamało to napewno nie jest, myślałem że masz 512 ram lub 1 gb wtedy najprawdopodobniej jakiś program mógł zamulać ci kompa. Chociarz procek pewnie obciąża grafike wiec moze dllatego słabo ci działa, czy na inne gry tez słabo działają ? Bo może Fifa potrzebuje jakiegos patha ?

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: fifa 09 problem z płynnością
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Wrzesień 2009, 13:01:51 »
upatchuj fifę przez EA Managera jeżeli tego nie zrobiłeś. Mnie gra śmiga :)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: fifa 09 problem z płynnością
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Wrzesień 2009, 11:32:27 »
hmm szczerze to o dziwno ściągnąłem demo nowej fify, czyli 10 i gra śmiga jak należny, wiec już chyba nie będę się bawił za dyzo ze stara wersja i poczekam do wydania nowej. Z innymi grami problemów nie miałem, no a procek rzeczywiście już trochę przestarzały. Dzięki za pomoc, bo nie na wszystkich forach ludzie są chętni do pomocy