TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #60 dnia: 26 Styczeń 2009, 23:24:01 »
Ja bym nie powiedział, ze Allplayer jest taki kompatybilny. Mi po skończeniu filmu wyrzuciło jakis błąd i z taskbara zostało mi tylko kółeczko "Start".
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline c!No

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Styczeń 2009, 21:11:06 »
nie działaja

NOKIA PC SUITE
HLSW 1.3.1 (stare wersje działają)

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #62 dnia: 27 Styczeń 2009, 21:27:52 »
Mógłby ktoś, kto wrzuca coś na chomikuj.pl sprawdzić czy ten ich programik wrzuca większe pliki taki ponad 300 mb bo mi nie chce.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #63 dnia: 03 Luty 2009, 21:33:38 »
SXE v7.4 Do Counter Strike nie działa niestety

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #64 dnia: 10 Luty 2009, 15:21:09 »
U mnie nie działa oprogramowanie Logitech Gaming Software (wersja dla Visty). Korzystam z kierownicy Logitech Formula Force GP i muszę korzystać ze zintegrowanych sterowników, które niestety nie mają takiej możliwości konfiguracji jak sterowniki dodawane do oprogramowania. Przy próbie jego uruchomienia się zacina i pozostaje jedynie wyłączenie przez menadżer zadań, jest również problem z uruchomieniem niektórych gier jak np. GRID. Po usunięciu oprogramowania gry działają, ale nie mam force feedbacka (w GRID i Richard Burns Rally). Trzeba czekać na wersję dla Windows 7 :'(

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #65 dnia: 12 Luty 2009, 14:40:21 »
Niestety:
jDownloader :/

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #66 dnia: 12 Luty 2009, 14:45:14 »
mi jDownloader pięknie chodził... coś pobierałem nie pamiętam co, ale na 100% działał :]

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #67 dnia: 12 Luty 2009, 16:51:11 »
soft neostrady

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #68 dnia: 12 Luty 2009, 17:38:34 »
Niestety:
jDownloader :/
właśnie nim pobieram, działa na 100%

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #69 dnia: 12 Luty 2009, 21:44:22 »
Niestety:
jDownloader :/
właśnie nim pobieram, działa na 100%

A moge prosic o linka na pw ? bo moja wersja sie wiesza i jeszcze napisz jakiej wersji jre uzywasz

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #70 dnia: 12 Luty 2009, 21:46:48 »
nie działaja

NOKIA PC SUITE


U mnie działa :)

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #71 dnia: 13 Luty 2009, 00:21:36 »
tak to już jest, że niektóre programy u niektórych nie działają, u innych są z nimi problemu, a u jeszcze innych działają bez problemu...
Więc takie wątki kompatybilny czy niekompatybilny są dla mnie dziwne, aczkolwiek sens jakiś tego jest... wiec...

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #72 dnia: 13 Luty 2009, 16:40:11 »
Znalazłem rozwiązanie nie działającego oprogramowania Logitech Gaming Software.

Znalazłem je no forum Logitecha. Oto link:http://forums.logitech.com/logitech/board/message?board.id=pcgaming&thread.id=291

U mnie pomogło. Swoją drogą jest to chyba to samo rozwiązanie co w przypadku nie działającego Deamon Tools'a

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #73 dnia: 13 Luty 2009, 22:07:59 »
tak to już jest, że niektóre programy u niektórych nie działają, u innych są z nimi problemu, a u jeszcze innych działają bez problemu...
Więc takie wątki kompatybilny czy niekompatybilny są dla mnie dziwne, aczkolwiek sens jakiś tego jest... wiec...
i tu muszę się zgodzić, kilka programów które mi chodziły teraz mają jakieś "wahania" :) chyba muszę system przywrócić. coś ta beta ma chyba nie tak z plikami tymczasowymi  :-\

Offline Dox

Odp: Lista niekompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #74 dnia: 14 Luty 2009, 12:40:51 »
nie działa też Need For Speed Underground 2