TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Lista kompatybilnych programów z Windows Seven

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #135 dnia: 14 Luty 2009, 19:50:32 »
Programy

- Adobe CS4 - Ps, Dw, Fl, Ai, Fw, Id działa normalnie
- PowerISO 4.3
- Gygy 7.7
- XFire
- NOD32 Antivirus, Smart Security
- Ashampoo Burning Studio 6.75 PL i w górę
- AIMP 2.51 Build 330
- 7-Zip 4.65
- Adobe Reader 9 PL
- RocketDock
- K-Lite Codec Pack (64-bit) 1.6.4
- FF 3.0.6
- Opera 9.63
- Ventrilo
- μTorrent 1.8.2
- Media Player Classic ;p

Gry

- Need for Speed - Undercover
- Guild Wars
- Baldur's Gate 2
- Mirror's Edge
- Wiedzmin

Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #136 dnia: 15 Luty 2009, 19:39:44 »
eset smart security 4.0.68

Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #137 dnia: 15 Luty 2009, 22:29:47 »
Programy:
Team Speak 2 RC2
UltraISO
WinRAR
uTorrent
Real Alternative


Gry:
Medal of Honor Allied Assault ahh supcio gra z 2002 roku
Far Cry 2
narazie wszystkie jakie zainstalowałem gry działają

Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #138 dnia: 17 Luty 2009, 16:33:22 »
-Beer Tycoon ;]
-nowe gg
-play online ( w trybie administratora i kompatybilnosci z xp sp2)
-Ares
- tank racer ( stare ale jare )
-skype
-flash player
-krakersik
-gspot
-aircrack
- synaptic pointing device
« Ostatnia zmiana: 17 Luty 2009, 16:37:17 wysłana przez lipka87 »

Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #139 dnia: 18 Luty 2009, 18:45:10 »
Unreal Antologia, Gimp 2.6.4, Nowe GG, The KMPlayer, TC Powerpack, Crashday, XNView. Windows 7 Build 7000 x86 (32-bit)

Pytanie : Ma ktoś jakiś zamiennik Daemon Tools'a? Tylko żeby odczytywał iso i mds/mdf.

Pozdrawiam Wraith

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #140 dnia: 18 Luty 2009, 19:36:01 »
Unreal Antologia, Gimp 2.6.4, Nowe GG, The KMPlayer, TC Powerpack, Crashday, XNView. Windows 7 Build 7000 x86 (32-bit)

Pytanie : Ma ktoś jakiś zamiennik Daemon Tools'a? Tylko żeby odczytywał iso i mds/mdf.

Pozdrawiam Wraith

Tutaj się nie pyta ale... zamiennikiem jest Power ISO, używałem do też kiedys na XPku bardzo porządny program... miałem płytę porysowaną i na Deamonie zacinało się przy 6x% a w Power ISO zainstalowało się bez większych problemów ;D

Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #141 dnia: 20 Luty 2009, 02:13:02 »
Unreal Antologia, Gimp 2.6.4, Nowe GG, The KMPlayer, TC Powerpack, Crashday, XNView. Windows 7 Build 7000 x86 (32-bit)

Pytanie : Ma ktoś jakiś zamiennik Daemon Tools'a? Tylko żeby odczytywał iso i mds/mdf.

Pozdrawiam Wraith

patrz na moje ''Ultraiso'' bardzo fajny i łatwy w obsłudze

Ps jest jakiś program do nagrywanie oprócz fraps i gamecam bo mi w frapsie crashuje gre gry wcisnę przycisk nagrywania na gamecam wychodzi błąd żę niemam kodeków a mam
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2009, 23:39:59 wysłana przez MaG200 »

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #142 dnia: 26 Luty 2009, 23:01:45 »
Stalker
Spellforce 2
Company of Heroes
Train Railroad Simulation 2006
Full Spectrum Waririor: Ten Hammers
F.E.A.R. 2 Project Origin (loż kur** jakie efekty, grafika...)
GRID demo
Titan Quest demo


Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #143 dnia: 26 Luty 2009, 23:08:07 »
F.E.A.R. 2 Project Origin (loż kur** jakie efekty, grafika...)

Grałem tylko w demko i bardziej podobała mi się grafika w 1 czesci...a żeby nie było w Fear 2 odpaliłem też na max ustawieniach w 1280x800 nie wiem czemu ale kocham tą rozdzielczosc...

Dawn Of War 2 i Left 4 Dead też...obie pozycje działają swietnie...

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #144 dnia: 26 Luty 2009, 23:57:46 »
hmmm a ja nieco inaczej pojmuję pojęcie potocznej "grafiki" - w stalkerze też nie zachwyca ale tworzy coś co cięzko byłby skopiować w jakijś innej grze, ten świat. Heroes of Might And Magic III miał... bajeczną grafikę, tzn nadal ma. Pięknie malwoany Baldur's Gate po dziś dzień zapiera dech w piersiach schodząc do piekła, do twierdzy Gnolli, do Podmroku czy na większe obszary Athkatli.
A przecież te gry mają już swoje lata, prócz stalkera który jest dość swieży, a jednak to jest grafa...
Dlatego ja na FEAR 2 nie patrzę jak na - wooow jakie super tekstury i te efekty (doskonale już każdemu znane - blur, hdr i inne) ale to jak się je miesza, (rozmycie udające efekt spowolnienia + przyspieszony ruch pomarańczowo-ognistego nieba...) łączy i tworzy świat, wstawki paranormalne, gra akcji-horroru jak w 1 (która tak jak Tobie baardzo mi się podobała) ale jakby ten klimat dzięki temu jak jest w 2 jest spotęgowany, już poczatek dema w szkole sprawił że nawet najlepsze momenty w 1 przestają być takie miodne... I to w dużej mierze dzięki odpowiedniej grafice - wg mojego rozumienia sensu grafiki.

P.S. Graficznie Crysis mi się nie podoba, jest tak samo ładny jak te kilka lat temu kiedy wychodził FarCy jak na tamte czasy, ot kolejna strzelanina, tester kart graficznych jako przedłużnik penisów mlodzieży (oh ah mam mam dżifors GTX *miljard* pro 299 xTreme n00b edition - możesz mi skoczyć bo krajzis idzie mi joł detalach tak jak tobie djuk njukem trzy de)

Do dziś uważam, że z całej trójcy tamtych czasów FaCry, Half-Life 2 i DooM 3 najlepiej wypada HL2, jest ponad czasowy.

a, i działa Swat 4 i NWN2 Mask of Betrayer :)
« Ostatnia zmiana: 27 Luty 2009, 00:04:13 wysłana przez barthd »
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #145 dnia: 27 Luty 2009, 00:57:24 »
hmmm a ja nieco inaczej pojmuję pojęcie potocznej "grafiki" - w stalkerze też nie zachwyca ale tworzy coś co cięzko byłby skopiować w jakijś innej grze, ten świat. Heroes of Might And Magic III miał... bajeczną grafikę, tzn nadal ma. Pięknie malwoany Baldur's Gate po dziś dzień zapiera dech w piersiach schodząc do piekła, do twierdzy Gnolli, do Podmroku czy na większe obszary Athkatli.

Baldur's Gate 2 + dodatek przeszedłem znowu niedawno wspaniała gra...barthd lubisz 2d bardziej niż 3d chyba mam to samo według mnie 3d tylko do paru gier powino być używane...

Co do Dooma 3 reki sobię uciąc nie dam ale wersja Alfa wyglądała lepiej od full i nawet chodziła...więc co oni poprawiali przez ten rok do premiery?

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #146 dnia: 27 Luty 2009, 01:38:57 »
hmmm a ja nieco inaczej pojmuję pojęcie potocznej "grafiki" - w stalkerze też nie zachwyca ale tworzy coś co cięzko byłby skopiować w jakijś innej grze, ten świat. Heroes of Might And Magic III miał... bajeczną grafikę, tzn nadal ma. Pięknie malwoany Baldur's Gate po dziś dzień zapiera dech w piersiach schodząc do piekła, do twierdzy Gnolli, do Podmroku czy na większe obszary Athkatli.

Baldur's Gate 2 + dodatek przeszedłem znowu niedawno wspaniała gra...barthd lubisz 2d bardziej niż 3d chyba mam to samo według mnie 3d tylko do paru gier powino być używane...

Co do Dooma 3 reki sobię uciąc nie dam ale wersja Alfa wyglądała lepiej od full i nawet chodziła...więc co oni poprawiali przez ten rok do premiery?

Baldura Sagę przechodzę regularnie co rok, półtora roku ale akurat nie grafika mnie zachwyciła a fabuła. Nie gram i nie grałem w gry tylko dla jakiejś masakrycznej prostej rozrywki (3/4 gier ze stajni EA).Bez klimatu, *grafiki*, dźwięku / muzyki, fabuły gra to pustak. Mimo to raczej nie ma rodzaju gry, którego bym nie lubił. HL2, AoEII, TrainzRS2006,FSW,BG,Soldiers,Command&Conquer,Heroes I, III i V ;) Syberia. No może akcja TPP mnie nie kręci ale to ze względu na pustą rozgrywkę. No chbya że ktoś mi podsunie coś godnego polecenia z tego rodzaju.

Ale do czego zmierzam, wiesz może nawet nie chodzi o to czy 2d i 3d co lepsze...
Są 3 pdostawowe czynniki.

1. Sentyment - stare gry przypominają nam podświadomie stare luźne czasy, kiedy mieliśmy czas na sesje w Heroes itp.
A że był dwuwymiar to kwestia postępu tehnologicznego... Dla dzisiejszych pokoleń takie GTA:Vice City będzie klasyką, tym starym brzydkim 3d.

2. Być może drugi wymiar powodował, że twórcy skupiali się dzięki temu bardziej na głębi, fabule, tworzyli ten cholerny klimat i dlatego bardziej się nam podoba to co stawiało na te ciekawsze dla nas aspekty ale okazuje się że z tego nie wyżyjesz, że twórca tworząc dziś przepiękną tójwymiarową ale z cholernym klimatem i morałem grę BeyondGood&Evil nie zarobisz (ponoć ta gra to klapa finansowa) nawet 1/4 tego co zbija Maxis czy też EA tworząc Simsy... co za tym idzie:

3. Teraz implementuje się wszędzie filmowe sceny, grafikę i różne ciągniki megahertzów bo przecież nie po to społeczeństwo wydaje miliardy na kupno nowego sprzętu, żeby jacyś *tfurcy* zrobili coś co pójdzie na Win98, PII400mh 128RAM,u, żeby nacieszyć oko.

Kilka przykładów, żeby mnie nie szufladkować do tetryków i fanów 2D :)

Soldiers: Heroes of WWII, jak dla mnie geniusz, przebijający (i tu się narażę tetrykom) Commandos.
Star Wars: Knights of the Old Republic jak dla mnie stoi prawie na równi z BG.
Heroes V lubię prawie tak samo jak III.
AoEIII wciaga mnie tak samo jak AoEII

To po prostu tak jakoś wyszło, że teraz się tworzy gry spektakularniejsze, ładniejsze i tego gracze teraz oczekują.
Gdzieś kiedyś wybuchła dyskusja, że #@$@%# cholera itd. Dragon Age od Bioware który miał być powrotem do korzeni to nim nie będzie, będzie pokroju Mass Effect. Nikt już nie wróci do tego co kiedyś, bo to się nie opłaca. Ci którym te gry się podobały dawniej już mają własne dzieci niekiedy. Dobrze że wciaż są serie extra klasyki itd. :)

przepraszam za offtop, można to w sumie przenieść do tematu w co sie teraz gra :)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #147 dnia: 28 Luty 2009, 01:39:17 »
hmmm a ja nieco inaczej pojmuję pojęcie potocznej "grafiki" - w stalkerze też nie zachwyca ale tworzy coś co cięzko byłby skopiować w jakijś innej grze, ten świat. Heroes of Might And Magic III miał... bajeczną grafikę, tzn nadal ma. Pięknie malwoany Baldur's Gate po dziś dzień zapiera dech w piersiach schodząc do piekła, do twierdzy Gnolli, do Podmroku czy na większe obszary Athkatli.
przeszedłem znowu niedawno wspaniała gra...barthd lubisz 2d bardziej niż 3d chyba mam to samo według mnie 3d tylko do paru gier powino być używane...

Co do Dooma 3 reki sobię uciąc nie dam ale wersja Alfa wyglądała lepiej od full i nawet chodziła...więc co oni poprawiali przez ten rok do premiery?
No może akcja TPP mnie nie kręci ale to ze względu na pustą rozgrywkę. No chbya że ktoś mi podsunie coś godnego polecenia z tego rodzaju.

Proponuje serie Splinter Cell, a szczególnie Splinter Cell: Chaos Theory.

Chodzi mi:
Enemy Territory Quake Wars
Crysis Wars
Supreme Commander Forged Alliance
Azureus Vuze
Speedfan
Spybot S&D
Wspomniane Splinter Cell od 2 do 4 (jedynke zgubiłem płyte dawno dawno temu, więc nie wiem czy działa)
Assassin's Creed
Far Cry 2
Opera
WinRAR
Notepad++
Google Earth 5

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #148 dnia: 28 Luty 2009, 02:48:48 »
Cytuj
Proponuje serie Splinter Cell, a szczególnie Splinter Cell: Chaos Theory.

ok, w sumie racja - o tej pozycji zapomniałęm. Chaos Theory, naprawdę dobre.
ja natomiast ni trawię max paynów, punisher itp.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Lista kompatybilnych programów z Windows Seven
« Odpowiedź #149 dnia: 28 Luty 2009, 10:28:40 »
Cytuj
Proponuje serie Splinter Cell, a szczególnie Splinter Cell: Chaos Theory.

ok, w sumie racja - o tej pozycji zapomniałęm. Chaos Theory, naprawdę dobre.
ja natomiast ni trawię max paynów, punisher itp.

DEUS EX...jesli bedzie dobrze niedługo wyjdzie mod poprawiający grafikę... :)